Здійснюємо комплексне оформлення вхідних груп: дизайн, виготовлення, монтаж, післяпродажне обслуговування.

Щоб привернути більше уваги до того чи іншого об'єкту (особливо, якщо цей об'єкт комерційного призначення), як правило, буває недостатньо позначити його місце розташування тільки за допомогою фасадної вивіски. Тут необхідний цілий комплекс заходів з оформлення входу — об'ємне декорування рекламними носіями і архітектурними елементами, що поширюється, в тому числі, і на значну частину простору, що прилягає до входу. Яскраве та органічно вписане в архітектуру будинку оформлення вхідної групи може помітно збільшити відвідуваність торгового центру, магазину, ресторану, автосалону, тощо.

Щоб гарантовано досягти такого результату, і при цьому дбайливо розпорядитися бюджетними коштами, найкраще доручити вирішення цього питання єдиному підряднику, який візьметься за проект з нуля (з моменту створення дизайну) і доведе його до повного логічного завершення (виготовить і змонтує всі елементи на фасаді ). Пропонуємо довіритися професіоналізму фахівців нашої компанії, які не тільки якісно, швидко і недорого виконають всі роботи, але й в подальшому зможуть технічно супроводжувати оформлений об'єкт протягом всього його життєвого циклу. Це важливо, тому що будь-які проблеми, пов'язані з пошкодженнями елементів вхідної групи (наприклад, через акти вандалізму) повинні негайно вирішуватися, оскільки, мова йде про обличчя фірми.

Комплексне оформлення вхідної групи включає дизайн, виготовлення та встановлення всіх обраних замовником елементів з наступного списку:

 • наружная рекламаІміджева вивіска компанії
  У більшості випадків вивіска — це найважливіший, обов'язковий рекламний елемент. Вона виконується відповідно до фірмового стилю компанії і задає тон решті реклами біля входу.
 • наружная рекламаПіддашок або маркіза над входом і вікнами
  Піддашки або маркізи над входом і вікнами не тільки захищають прилеглий простір від атмосферних опадів, але й створюють особливе відчуття комфорту, спонукають до візиту. Дуже часто в піддашках розміщують освітлювальні елементи, завдяки чому вхідна група вигідно виділяється у вечірній та нічний час.
 • наружная рекламаДекоративне облицювання дверей, прилеглих стін і колон
  Поряд з будівельними матеріалами, для облицювання фасаду, колон і дверей комерційних об'єктів дуже часто використовуються сучасні рекламні матеріали - композит, акрил, самоклеюча плівка тощо. Це дозволяє яскраво позначити фасад, додати нові оригінальні архітектурні елементи
 • наружная рекламаДекорування підлоги, сходинок і поручнів
  Найчастіше виконується у вигляді стікерів, але можливі й інші неординарні рішення, наприклад, із застосуванням вбудованого освітлення.
 • наружная рекламаОформлення вікон і вітрин рекламними елементами (стікерами, світловими і несвітлові постерами і т.д.)
  Самий поширений і недорогий спосіб виділити вікна і фасад. Тут можливі найрізноманітніші рішення, навіть сам по собі режим роботи, розміщений біля або на вхідних дверях, поряд з вивіскою компанії є необхідним атрибутом оформлення вхідної групи
 • наружная рекламаОб'ємні фігури, стели, декорації біля входу
  Завдяки сучасним технологіям, вхідну групу компанії можна перетворити на справжній витвір мистецтва, використовуючи незвичайні, спеціально розроблені під конкретний об'єкт об'ємні фігури і декорації.

Вхідні групи завжди привернуть увагу перехожих. І кожен, хто буде проходити точно знатиме, з якою метою можна і потрібно зайти. Оформлення вхідних груп зовнішньою рекламою використовується установами різного призначення: магазинами, ресторанами, клубами, у яких є окремий вхід з вулиці.

На додаток до іміджевої та естетичної функцій декорування вхідної групи вона має суто практичне призначення: захищає вхідну зону від атмосферних опадів (дощу, снігу) та падіння бурульок. Вбудована підсвітка виконує роль додаткового освітлення в темний час доби.

Зв'язатись з нами можна за телефонами

 • 044 500-13-13
 • 098 918-13-13
 • 073 918-13-13
 • 095 918-13-13

Замовте дзвінок - менеджер зв'яжеться з Вами протягом робочого часу.

Напишіть нам листа

Час роботи

 • з 9.00 до 18.00

Робочі дні

 • понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00
 • субота, неділя: вихідні

Ви отримаєте детальну, професійну консультацію по всім питанням.

 • Виготовлення проводиться за Вашим макетом.
 • При необхідності наш дизайнер розробить індивідуальний макет відповідно до Ваших вимог і побажань.
 • Ми оформимо замовлення в режимі реального часу
 • Приїдемо на об'єкт для уточнення всіх особливостей технічного завдання (огляду місця монтажу готового виробу, проведення замірів і т.п.)
 • Запропонуємо відвідати шоу-рум для демонстрації Вам зразків продукції та оформлення замовлення безпосередньо за місцем виробництва
 • Ми виконаємо Ваше замовлення оперативно, якісно і недорого.