Компанія Ozar - 13.ua виготовила рекламну продукцію для багатьох відомих компаній.
Серед наших клієнтів.
 • Думка про те, що аграрній компанії не потрібна реклама, є помилковою. У сучасних умовах гострої конкуренції сільськогосподарські підприємства зацікавлені не лише у високій врожайності, але й в активізації продажів, оренді нових земель, інвестиціях, можливостях злиття в потужні агропромислові комплекси. Отже, формування позитивної ділової репутації для с/г фірми є одним з первинних завдань. Зовнішня реклама та внутрішній брендинг, як інструменти комунікативної політики, сприяють просуванню землеробської компанії, і, зрештою, її ефективній діяльності. Компанія Ozar - 13.ua оформить зовнішньою та внутрішньою рекламою офіс, представництво, виставкові площі, святкові та інші заходи агропромислової компанії, ґрунтуючись на своєму великому досвіді роботи для подібних організацій, якісно, креативно, в мінімальні терміни.

Діалог між сільськогосподарською організацією та її цільовою аудиторією здійснюється з допомогою:

 • білборд для агрофірмиРеклама на білбордах
  Так як формат цього бізнесу припускає розміщення представництв фірми, у тому числі, й за межами міської смуги, зовнішня реклама на білборді уздовж автотраси може виявитися дуже корисною, наприклад, для садівника, що переміщається по відповідному маршруту, або для будь-якого іншого споживача рослинницької продукції. Для того щоб інформація більше виділялася серед іншої на подібних носіях по сусідству, при виготовленні борду використовують нестандартні прийоми та матеріали. Зокрема, щит з об'ємними елементами здатний не лише притягнути увагу, але й збільшити авторитет рекламодавця своєю креативністю.
 • об'ємний логотип агропромислової фірмиОб'ємні елементи брендингу
  Головне призначення наземних символів, встановлених уздовж інтенсивного руху транспорту, - підвищення іміджу агропромислової фірми. Щоб зміцнити у свідомості споживачів уявлення про відповідність високим стандартам, їм повинні відповідати не лише товари організації, але й все її інші прояви. Великогабаритні рекламні конструкції свідчать про фінансову спроможність компанії, її серйозне відношення до будь-чого, у тому числі й до елементів власної ідентифікації.
 • вивіска садового центруРекламне оформлення вхідної групи
  Територіально агропромислова компанія може розташовуватися як в місті, так й за його межами. Нерідко, центральний офіс знаходиться у великому населеному пункті, а представництво - в районному центрі або сільській місцевості. Підхід до зовнішнього декорування залежить від розміщення сільськогосподарської фірми. Якщо, наприклад, Outdoor садового центру за містом - це яскрава, як правило, світлова композиція, що складається з вивіски великих розмірів та інших рекламних атрибутів, помітних здалека, то зовнішня реклама головного офісу цього ж центру в Києві повинна виглядати стриманіше, більш солідно.
 • виставковий стенд аграрної фірмиРекламне оформлення участі у виставках, масових заходах, святах
  Оскільки участь в спеціалізованих експозиціях для агро- фірми - важливий канал комунікацій з потенційними інвесторами, варто приділити особливу увагу презентації стенду. В цьому випадку не працює шаблонний підхід з використанням устаткування, запропонованого організатором заходу. Максимальну віддачу від вкладених коштів експонент отримає, якщо виставкова площа буде представлена оригінально і солідно одночасно. Рекламні технології, безумовно, прийдуть в цьому на допомогу. Стенд нестандартної конфігурації, у декілька ярусів, з конструктивним розділенням на зони, яскравим підсвічуванням і об'ємними елементами брендингу не лише притягне відвідувачів, але й активує процес переговорів, сформує найкраще уявлення про компанію.
 • вивіска офісу агрофірмиВнутрішній брендинг
  Облаштування офісу агропромислової компанії з включенням в інтер'єр об'ємної фірмової символіки - не данина моді, а ще один спосіб зміцнення і популяризації власного бренду. По-перше, саме в офісі відбуваються більшість ділових зустрічей з партнерами. Ефектно візуалізований в просторі логотип запам'ятається їм і викликатиме, надалі, тільки позитивні емоції. А, по-друге, грамотний внутрішній pr сприяє зміцненню корпоративного духу, розкриттю потенціалу кожного співробітника, і, зрештою, ефективній роботі.

Зв'язатись з нами можна за телефонами

 • 098 918-13-13
 • 073 918-13-13
 • 095 918-13-13

Замовте дзвінок - менеджер зв'яжеться з Вами протягом робочого часу.

Напишіть нам листа

Час роботи

 • з 9.00 до 18.00

Робочі дні

 • понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00
 • субота, неділя: вихідні

Ви отримаєте детальну, професійну консультацію по всім питанням.

 • Виготовлення проводиться за Вашим макетом.
 • При необхідності наш дизайнер розробить індивідуальний макет відповідно до Ваших вимог і побажань.
 • Ми оформимо замовлення в режимі реального часу
 • Приїдемо на об'єкт для уточнення всіх особливостей технічного завдання (огляду місця монтажу готового виробу, проведення замірів і т.п.)
 • Запропонуємо відвідати шоу-рум для демонстрації Вам зразків продукції та оформлення замовлення безпосередньо за місцем виробництва
 • Ми виконаємо Ваше замовлення оперативно, якісно і недорого.
 • Якщо Ви не змогли вирішити своє питання в звичайному режимі - відразу пишіть Директору: director@ozar.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.