13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

Наша компанія здійснює виготовлення і монтаж банерів, брандмауерів — швидко, якісно, в мінімальні терміни

У сучасному світі під словом «банер», як правило, мають на увазі зображення, що містить інформацію рекламного характеру. Відомо, що за старих часів банерами називали хоругви і бойові прапори: вони були повинні бути помітними здалеку, і не тільки ідентифікувати військо, а й прославляти його, надихати героїв на подвиги. Сьогодні банери виконують ті ж функції, що і раніше: розширилася лише сфера їх застосування. Ось чому банер, незалежно від його типу, повинен бути виконаний виключно якісно, ​​як з технічної, так і естетичної точки зору.
Тепер поговоримо про специфіку. У зовнішній рекламі під банером розуміють полотно зі спеціалізованого матеріалу, на яке методом широкоформатного друку нанесено рекламне звернення.

Матеріали, які використовуються при виготовленні банерів для зовнішньої і внутрішньої реклами:

 • наружная рекламавологостійкий банерний папір (покритий латексом і нейлоном). Кріпиться до носія жорстким способом (наклеюється на поверхню). Оптимальний термін експлуатації - 2 місяці. Ідеально підходить для короткострокових рекламних кампаній. Найбільш дешевий вид банерного матеріалу.
 • наружная рекламасамоклеюча плівка — найпопулярніший носій широкоформатного друку. Буває матовою і глянсовою. Підходить як для зовнішніх, так і внутрішніх робіт. Банер з самоклеючої плівки може бути розміщений тільки на абсолютно гладенькій поверхні — склі, ПВХ, акрилі, композиті і т.д.
 • наружная рекламависокощільний поліетилен застосовується як всередині, так і зовні приміщень. Термін експлуатації — до 5-ти місяців
 • наружная рекламасинтетична банерна тканина застосовується для друку на банерах, якими оформляють виставкові площі і торгові зали, друку на прапорах, сувенірній продукції, театральних афішах, тентах. Для виготовлення тканинних банерів найчастіше використовується габардин, поліоксфорд, таслан, таффета, прапорна сітка, рідше атлас і блекаут, а також інші тканини на основі поліестрових і поліефірних волокон. Якщо в процесі експлуатації тканинний банер забруднився, його можна випрати, піддати хімічній чистці, висушити і попрасувати. При цьому якість тканинного банера не зміниться.
 • наружная рекламабанерна сітка — банерна тканина з перфорацією. Різниться за розмірами перфорації, наявності або відсутності зміцнення підкладкою, армуючим складом. Переносить вітрові навантаження краще від усіх інших матеріалів. Розміщується в вітринах (пропускає сонячне світло через отвори перфорації) і на фасадах будівель. Нерідко служить як маскування ремонтних робіт або для створення великомасштабних декорацій.
 • наружная рекламаармований вініловий банер має двостороннє ПВХ-покриття, нанесене на міцну сітчасту основу. Це найпопулярніший для зовнішньої реклами матеріал. Характеризується яскравістю друку і тривалим терміном експлуатації (5 - 7 років) без вигоряння і пошкоджень. Для посилення стійкості до вітрових навантажень на вінілові банери наносяться прорізи, що пропускають вітер. Вінілові банерні тканини використовуються для виготовлення фасадних постерів, банерів-розтяжок, інтер'єрної реклами (банерів-павуків, мобільних стендів, roll-up). В останньому випадку друк здійснюється спеціальними чорнилами, що не мають запаху.
 • наружная рекламабанер з друком і необробленими краями (без підворотів і люверсів).
  Оскільки вінілова банерна тканина являє собою композитний полімер з міцним ПВХ-покриттям, її краї практично не обтріпуються, а значить і не завжди потребують додаткової обробки. Ми готуємо банери до монтажу (підвертаємо і зміцнюємо край, встановлюємо люверси) за бажанням замовника в якості додаткової послуги.
 • наружная рекламабанер з друком, одноразово або дворазово підвернутими і закріпленими краями.
  Оскільки зовнішній банер піддається всіляким погодним навантаженням, а кріплення до поверхні, як правило, розташовуються по краях, радимо зміцнити їх подвійним або одинарним підворотом, проклеюванням або проварюванням. Наші фахівці зроблять це якісно і естетично, і замовлений у нас банер прослужить Вам довгі роки.
 • наружная рекламабанер з друком і підворотом у вигляді кишені. В подальшому, у кишеню просовується профіль, рейка, брус, труба чи будь-яка інша жорстка основа. Кишені, як правило, проварюються по одній (верхній) або двом (верхній та нижній) сторонам рекламоносія. Якщо кишеню зроблено тільки з верхньої сторони, банер випрямляється під власною вагою, якщо знизу і зверху — жорстко натягується по заданим напрямним.
 • наружная рекламабанер з друком, одноразово або дворазово підвернутими і закріпленими краями, люверсами по периметру або окремих сторін. Люверс в незібраному вигляді являє собою 2 кільця, за допомогою яких знизу і зверху обрамляється отвір в банерній тканині, призначене для протягування кріплень крізь нього. Крок і діаметр люверсів вибирається на основі габаритів банера і прогнозованих вітрових навантажень. Якісно підготовлений до монтажу зовнішній банер — це банер із закладеними, проклеєними краями і розміщеними на них елементами кріплення.

Спосіб монтажу банера залежить від його розмірів і особливостей місця розміщення.

Фахівці компанії Ozar здійснюють кріплення банерів, брандмауерів за допомогою

 • рамних і профільних систем: для подальшого монтажу банера ми готуємо і встановлюємо надійну металоконструкцію
 • саморізів з пластиковою кришкою, і дюбелів типу «парасолька» безпосередньо в стіну будівлі