Наша компанія здійснює виготовлення і монтаж банерів, брандмауерів — швидко, якісно, в мінімальні терміни

У сучасному світі під словом «банер», як правило, мають на увазі зображення, що містить інформацію рекламного характеру. Відомо, що за старих часів банерами називали хоругви і бойові прапори: вони були повинні бути помітними здалеку, і не тільки ідентифікувати військо, а й прославляти його, надихати героїв на подвиги. Сьогодні банери виконують ті ж функції, що і раніше: розширилася лише сфера їх застосування. Ось чому банер, незалежно від його типу, повинен бути виконаний виключно якісно, ​​як з технічної, так і естетичної точки зору.
Тепер поговоримо про специфіку. У зовнішній рекламі під банером розуміють полотно зі спеціалізованого матеріалу, на яке методом широкоформатного друку нанесено рекламне звернення.

Матеріали, які використовуються при виготовленні банерів для зовнішньої і внутрішньої реклами:

 • наружная рекламавологостійкий банерний папір (покритий латексом і нейлоном). Кріпиться до носія жорстким способом (наклеюється на поверхню). Оптимальний термін експлуатації - 2 місяці. Ідеально підходить для короткострокових рекламних кампаній. Найбільш дешевий вид банерного матеріалу.
 • наружная рекламасамоклеюча плівка — найпопулярніший носій широкоформатного друку. Буває матовою і глянсовою. Підходить як для зовнішніх, так і внутрішніх робіт. Банер з самоклеючої плівки може бути розміщений тільки на абсолютно гладенькій поверхні — склі, ПВХ, акрилі, композиті і т.д.
 • наружная рекламависокощільний поліетилен застосовується як всередині, так і зовні приміщень. Термін експлуатації — до 5-ти місяців
 • наружная рекламасинтетична банерна тканина застосовується для друку на банерах, якими оформляють виставкові площі і торгові зали, друку на прапорах, сувенірній продукції, театральних афішах, тентах. Для виготовлення тканинних банерів найчастіше використовується габардин, поліоксфорд, таслан, таффета, прапорна сітка, рідше атлас і блекаут, а також інші тканини на основі поліестрових і поліефірних волокон. Якщо в процесі експлуатації тканинний банер забруднився, його можна випрати, піддати хімічній чистці, висушити і попрасувати. При цьому якість тканинного банера не зміниться.
 • наружная рекламабанерна сітка — банерна тканина з перфорацією. Різниться за розмірами перфорації, наявності або відсутності зміцнення підкладкою, армуючим складом. Переносить вітрові навантаження краще від усіх інших матеріалів. Розміщується в вітринах (пропускає сонячне світло через отвори перфорації) і на фасадах будівель. Нерідко служить як маскування ремонтних робіт або для створення великомасштабних декорацій.
 • наружная рекламаармований вініловий банер має двостороннє ПВХ-покриття, нанесене на міцну сітчасту основу. Це найпопулярніший для зовнішньої реклами матеріал. Характеризується яскравістю друку і тривалим терміном експлуатації (5 - 7 років) без вигоряння і пошкоджень. Для посилення стійкості до вітрових навантажень на вінілові банери наносяться прорізи, що пропускають вітер. Вінілові банерні тканини використовуються для виготовлення фасадних постерів, банерів-розтяжок, інтер'єрної реклами (банерів-павуків, мобільних стендів, roll-up). В останньому випадку друк здійснюється спеціальними чорнилами, що не мають запаху.
 • наружная рекламабанер з друком і необробленими краями (без підворотів і люверсів).
  Оскільки вінілова банерна тканина являє собою композитний полімер з міцним ПВХ-покриттям, її краї практично не обтріпуються, а значить і не завжди потребують додаткової обробки. Ми готуємо банери до монтажу (підвертаємо і зміцнюємо край, встановлюємо люверси) за бажанням замовника в якості додаткової послуги.
 • наружная рекламабанер з друком, одноразово або дворазово підвернутими і закріпленими краями.
  Оскільки зовнішній банер піддається всіляким погодним навантаженням, а кріплення до поверхні, як правило, розташовуються по краях, радимо зміцнити їх подвійним або одинарним підворотом, проклеюванням або проварюванням. Наші фахівці зроблять це якісно і естетично, і замовлений у нас банер прослужить Вам довгі роки.
 • наружная рекламабанер з друком і підворотом у вигляді кишені. В подальшому, у кишеню просовується профіль, рейка, брус, труба чи будь-яка інша жорстка основа. Кишені, як правило, проварюються по одній (верхній) або двом (верхній та нижній) сторонам рекламоносія. Якщо кишеню зроблено тільки з верхньої сторони, банер випрямляється під власною вагою, якщо знизу і зверху — жорстко натягується по заданим напрямним.
 • наружная рекламабанер з друком, одноразово або дворазово підвернутими і закріпленими краями, люверсами по периметру або окремих сторін. Люверс в незібраному вигляді являє собою 2 кільця, за допомогою яких знизу і зверху обрамляється отвір в банерній тканині, призначене для протягування кріплень крізь нього. Крок і діаметр люверсів вибирається на основі габаритів банера і прогнозованих вітрових навантажень. Якісно підготовлений до монтажу зовнішній банер — це банер із закладеними, проклеєними краями і розміщеними на них елементами кріплення.

Спосіб монтажу банера залежить від його розмірів і особливостей місця розміщення.

Фахівці компанії Ozar здійснюють кріплення банерів, брандмауерів за допомогою

 • рамних і профільних систем: для подальшого монтажу банера ми готуємо і встановлюємо надійну металоконструкцію
 • саморізів з пластиковою кришкою, і дюбелів типу «парасолька» безпосередньо в стіну будівлі

Зв'язатись з нами можна за телефонами

 • 098 918-13-13
 • 073 918-13-13
 • 095 918-13-13

Замовте дзвінок - менеджер зв'яжеться з Вами протягом робочого часу.

Напишіть нам листа

Час роботи

 • з 9.00 до 18.00

Робочі дні

 • понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00
 • субота, неділя: вихідні

Ви отримаєте детальну, професійну консультацію по всім питанням.

 • Виготовлення проводиться за Вашим макетом.
 • При необхідності наш дизайнер розробить індивідуальний макет відповідно до Ваших вимог і побажань.
 • Ми оформимо замовлення в режимі реального часу
 • Приїдемо на об'єкт для уточнення всіх особливостей технічного завдання (огляду місця монтажу готового виробу, проведення замірів і т.п.)
 • Запропонуємо відвідати шоу-рум для демонстрації Вам зразків продукції та оформлення замовлення безпосередньо за місцем виробництва
 • Ми виконаємо Ваше замовлення оперативно, якісно і недорого.
 • Якщо Ви не змогли вирішити своє питання в звичайному режимі - відразу пишіть Директору: director@ozar.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.