Наша компанія здійснює виготовлення і монтаж банерів, брандмауерів — швидко, якісно, в мінімальні терміни
У сучасному світі під словом «банер», як правило, мають на увазі зображення, що містить інформацію рекламного характеру. Відомо, що за старих часів банерами називали хоругви і бойові прапори: вони були повинні бути помітними здалеку, і не тільки ідентифікувати військо, а й прославляти його, надихати героїв на подвиги. Сьогодні банери виконують ті ж функції, що і раніше: розширилася лише сфера їх застосування. Ось чому банер, незалежно від його типу, повинен бути виконаний виключно якісно, як з технічної, так і естетичної точки зору.
Тепер поговоримо про специфіку. У зовнішній рекламі під банером розуміють полотно зі спеціалізованого матеріалу, на яке методом широкоформатного друку нанесено рекламне звернення.
Матеріали, які використовуються при виготовленні банерів для зовнішньої і внутрішньої реклами:
- вологостійкий банерний папір (покритий латексом і нейлоном). Кріпиться до носія жорстким способом (наклеюється на поверхню). Оптимальний термін експлуатації - 2 місяці. Ідеально підходить для короткострокових рекламних кампаній. Найбільш дешевий вид банерного матеріалу.
- самоклеюча плівка — найпопулярніший носій широкоформатного друку. Буває матовою і глянсовою. Підходить як для зовнішніх, так і внутрішніх робіт. Банер з самоклеючої плівки може бути розміщений тільки на абсолютно гладенькій поверхні — склі, ПВХ, акрилі, композиті і т.д.
- високощільний поліетилен застосовується як всередині, так і зовні приміщень. Термін експлуатації — до 5-ти місяців
- синтетична банерна тканина застосовується для друку на банерах, якими оформляють виставкові площі і торгові зали, друку на прапорах, сувенірній продукції, театральних афішах, тентах. Для виготовлення тканинних банерів найчастіше використовується габардин, поліоксфорд, таслан, таффета, прапорна сітка, рідше атлас і блекаут, а також інші тканини на основі поліестрових і поліефірних волокон. Якщо в процесі експлуатації тканинний банер забруднився, його можна випрати, піддати хімічній чистці, висушити і попрасувати. При цьому якість тканинного банера не зміниться.
- банерна сітка — банерна тканина з перфорацією. Різниться за розмірами перфорації, наявності або відсутності зміцнення підкладкою, армуючим складом. Переносить вітрові навантаження краще від усіх інших матеріалів. Розміщується в вітринах (пропускає сонячне світло через отвори перфорації) і на фасадах будівель. Нерідко служить як маскування ремонтних робіт або для створення великомасштабних декорацій.
- армований вініловий банер має двостороннє ПВХ-покриття, нанесене на міцну сітчасту основу. Це найпопулярніший для зовнішньої реклами матеріал. Характеризується яскравістю друку і тривалим терміном експлуатації (5 - 7 років) без вигоряння і пошкоджень. Для посилення стійкості до вітрових навантажень на вінілові банери наносяться прорізи, що пропускають вітер. Вінілові банерні тканини використовуються для виготовлення фасадних постерів, банерів-розтяжок, інтер'єрної реклами (банерів-павуків, мобільних стендів, roll-up). В останньому випадку друк здійснюється спеціальними чорнилами, що не мають запаху.
- банер з друком і необробленими краями (без підворотів і люверсів).
Оскільки вінілова банерна тканина являє собою композитний полімер з міцним ПВХ-покриттям, її краї практично не обтріпуються, а значить і не завжди потребують додаткової обробки. Ми готуємо банери до монтажу (підвертаємо і зміцнюємо край, встановлюємо люверси) за бажанням замовника в якості додаткової послуги. - банер з друком, одноразово або дворазово підвернутими і закріпленими краями.
Оскільки зовнішній банер піддається всіляким погодним навантаженням, а кріплення до поверхні, як правило, розташовуються по краях, радимо зміцнити їх подвійним або одинарним підворотом, проклеюванням або проварюванням. Наші фахівці зроблять це якісно і естетично, і замовлений у нас банер прослужить Вам довгі роки. - банер з друком і підворотом у вигляді кишені. В подальшому, у кишеню просовується профіль, рейка, брус, труба чи будь-яка інша жорстка основа. Кишені, як правило, проварюються по одній (верхній) або двом (верхній та нижній) сторонам рекламоносія. Якщо кишеню зроблено тільки з верхньої сторони, банер випрямляється під власною вагою, якщо знизу і зверху — жорстко натягується по заданим напрямним.
- банер з друком, одноразово або дворазово підвернутими і закріпленими краями, люверсами по периметру або окремих сторін. Люверс в незібраному вигляді являє собою 2 кільця, за допомогою яких знизу і зверху обрамляється отвір в банерній тканині, призначене для протягування кріплень крізь нього. Крок і діаметр люверсів вибирається на основі габаритів банера і прогнозованих вітрових навантажень. Якісно підготовлений до монтажу зовнішній банер — це банер із закладеними, проклеєними краями і розміщеними на них елементами кріплення.
Спосіб монтажу банера залежить від його розмірів і особливостей місця розміщення.
Фахівці компанії Ozar здійснюють кріплення банерів, брандмауерів за допомогою
- рамних і профільних систем: для подальшого монтажу банера ми готуємо і встановлюємо надійну металоконструкцію
- саморізів з пластиковою кришкою, і дюбелів типу «парасолька» безпосередньо в стіну будівлі