13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

Не так давно на будівельному ринку з'явилася новинка - ажурні стінові панелі, які відразу ж стали популярними у інтер'єрних дизайнерів.
Ажурні панелі не тільки дозволяють зонувати простір, оскільки, по суті, - це напівпрозорі перегородки, пропускають світло через прорізи в них, але і вже самі по собі є унікальним декором. Унікальність їх полягає в тому, що орнамент, по якому фрезерується панель, нерідко спеціально розробляється для конкретного приміщення і становить, наприклад, риму з малюнком на шпалерах і інший обробці. До того ж такі панелі створюють відчуття легкості, наповненості простору світлом і повітрям, виглядають незвично і, завдяки широким можливостям у виборі матеріалу, не мають обмежень для місця установки: стать, стіна, стеля ...

Найчастіше для виготовлення даного виду виробів використовується фрезерна порізка. Фрезерування коштує дешевше лазерної обробки, і дуже вигідна в випадках, коли має місце досить довга лінія різу. Методом фрезерування можна не тільки зробити наскрізні отвори по заданих контурах, а й, наприклад, нанести гравіювання на суцільні частини орнаменту.
Ажурні стінові панелі виготовляють з широкої палітри матеріалів: МДФ, фанери, ПВХ, акрилу , композиту, стіродур.

Пропонуємо ознайомитися з найбільш популярними видами ажурних фрезерованих виробів

  • наружная рекламаажурні панелі-перегородки
    Найпопулярніший напрям у використанні ажурних панелей. З їх допомогою можна дуже ефектно розділити простір на функціональні зони, зберігши при цьому, його композиційну цілісність.
  • наружная рекламаажурні облицювальні панелі
    Ажурні панелі застосовуються також і для створення 3d ефекту на стінах, стелях і т.д. Вони розміщуються другим шаром і, в залежності, від товщини матеріалу мають той чи інший обсяг. В результаті, поверхня виглядає неоднорідною за глибиною, то опуклою, то увігнутою, і справляє дуже ефектне враження.
  • наружная рекламаажурний декор
    Йдеться про декор індивідуального дизайну, виконаному методом фрезерування. Наприклад, це може бути камінна решітка з композиту або силует будь-якого предмета для прикраси стіни, стелі з ПВХ і т.д. Наші технології дозволяють здійснити найнеймовірніші фантазії і надають великий простір для творчості.