Компанія Ozar - 13.ua виготовила рекламну продукцію для багатьох відомих компаній.
Серед наших клієнтів
 • Щоб створити грамотну в усіх відношеннях зовнішню рекламу організації (державною, громадською, іншої), потрібне знання її особливостей. Виходячи з власного досвіду роботи для подібних структур, фахівці Ozar - 13.ua гарантують найкращий результат виконання замовлення по виготовленню рекламних виробів для державних та громадських організацій.

Згідно із законом України «Про рекламу» Вивіска чи табличка з інформацією про зареєстроване найменування особи, знаки для товарів і послуг, що належать цій особі, вид її діяльності (якщо це не випливає із зареєстрованого найменування особи), час роботи, що розміщена на внутрішній поверхні власного чи наданого у користування особі приміщення, на зовнішній поверхні будинку чи споруди не вище першого поверху або на поверсі, де знаходиться власне чи надане у користування особі приміщення, біля входу в таке приміщення, не вважається рекламою. В першу чергу вище зазначене торкається вивісок державних установ. По суті, зовнішня реклама для подібних організацій, хоча так і називається, зовсім не відноситься до реклами, як такої. Інформація про депж. установу, представлена на носії, не призначена для її розкручування. Вона лише показує найнеобхідніші відомості для ідентифікації.

У зв'язку з цим вивіски або таблички державних організацій повинні створюватися у межах певних правил, щоб, по-перше, асоціюватися з представництвом саме держави Україна в різних сферах її діяльності, по-друге, своїм дизайном і виконанням не порушувати своєрідного "дрес-коду" для вивісок нерекламного характеру, по-третє, чітко і коротко інформувати про державну компанію.

 • вивіска державної організаціїЛаконічність дизайну.
  Найбільш прийнятним для вивісок і табличок державних організацій являється виконання їх у одноколірній (для окремо розташованих символів) або двоколірній гаммі. Фон - синій, блакитний, темно-червоний, зелений, " золото", " срібло", іншого корпоративного кольору. Символи - " золото", " срібло", корпоративний колір. Текстову інформацію рекомендується обмежувати назвою організації з вказівкою офіційно зареєстрованого найменування, виду діяльності, відомства, якому організація підпорядкована, роскладу роботи. Краще всього використати для цього шрифти стриманої гарнітури. Графічні знаки - герб України, корпоративні символи, знаки для товарів і послуг, що належать держ. установі. Корпоративні знаки на табличках і вивісках по своєму дизайну не мають бути схожі на зображення дорожніх знаків. В цілому зовнішня реклама державної структури зобов'язана органічно вписуватися в архітектурний вигляд будівлі і візуально не порушувати його цілісності.
 • вивіска магазинуРозміщення
  Встановлення вивіски державної компанії повинно виконуватися без нанесення ушкоджень конструкції будівлі, у місці, що не заважає плановим ремонтним роботам, з виключенням об'єктів незавершеного будівництва. Взагалі, місце для монтажу вивіски державної установи має бути проаналізоване з усіх точок зору: відвідувачі закладу по наданню адміністративних послуг повинні безпомилково знаходити його. Ці правила, безумовно, торкаються не лише вивісок державних структур, але й, по суті, будь-яких інших компаній. Проте, для держ. установ вони мають особливе значення, оскільки їх дотримання демонструє відношення до дотримання законів в країні.
 • табличка приймальні депутатаРозміри табличок державних установ
  Площа поверхні вивіски-таблички держ. структури не повинна перевищувати 3 м2. Такі відносно невеликі габарити багато в чому пояснюються офіціозним стилем цих носіїв. Табличка державної фірми - це уособлення ділового підходу до її ініціації: тільки найнеобхідніша інформація, тільки найоптимальніші розміри носія цієї інформації, стислість, класична типографика, стримана колірна гамма, відсутність громіздкості, об'ємів, що занадто сильно виступають.
 • табличка нотаріусаНадійність і простота конструкції
  Оскільки вивіска держ. установи повинна відрізнятися легкістю монтажу і демонтажу, бажано, щоб вона мала нескладну конструктивну будову. Для табличок, як правило, використовують сучасні матеріали, що прийшли на зміну металу: алюмокомпозит, акриловий пластик, ПВХ, обкантовувавши їх декоративним профілем. Оскільки акриловий пластик по своєму зовнішньому вигляду нагадує скло, що має досить привабливий зріз, таблички з цього матеріалу можуть виконуватися і без обрамлення.
 • табличка юристаТехнології
  Вибір технології для виготовлення вивіски органу державного управління залежить від пріоритетів її призначення. Якщо, наприклад, табличка повинна не лише повідомляти про що-небудь, але й підкреслювати статус організації, це завдання цілком може вирішити лазерне або фрезерне гравіювання. Аплікація з самоклеючої плівки - самий недорогий, але дуже популярний метод нанесення інформації на вивіску.

Не лише зовнішні, але й різноманітні внутрішні рекламно-інформаційні елементи є затребуваними в оформленні представництв держ. організацій. До них відносяться - інформаційні стенди, надверні та настільні таблички, покажчики, декор з державною символікою, інше офісне приладдя, виконане з матеріалів зовнішньої реклами з використанням спеціалізованого устаткування (лазерні, фрезерні, струнні верстати).

 • табличка посадовцяЗ метою внутрішньої навігації в державних установах використовують таблички з вказівкою назв служб, посад і П.І.Б. відповідальних осіб, схемами поверхів, піктограмами кімнат гігієни і тому подібне. Дизайн внутрішніх табличок держ. структур підлеглий тим же правилам, що й дизайн зовнішніх. В цілому, для них характерний єдиний стиль, показність, логічність розміщення.
 • герб УкраїниДля підкреслення значущості, державного статусу організації интер'єрне оформлення доповнють особливими елементами: гербом України, виконаним в об'ємі, годинником з державною символікою, іншими виробами, шо виготовлені за допомогою рекламних технологій. Вони не лише вносять різноманітність в досить сувору адміністративну обстановку, але й візуально представляють ідею національної держави, викликають патріотичні почуття.

Окрім державних і бізнес- структур, в нашій країні існує велика кількість некомерційних громадських організацій: благодійні фонди, творчі союзи, політичні партії, пенсійні фонди, професійні спілки і так далі. Їх реклама на зовнішніх і внутрішніх носіях заслуговує окремого розгляду.

 • зовнішня реклама Євробачення Україна Зовнішня і внутрішня реклама громадських організацій має більш демократичніший характер, ніж аналогічна реклама державних установ. По суті, вона наближається до них своїм досить офіційним характером, але може бути представлена яскравіше, як в прямому, так і у переносному значенні слова. Тобто характеризується великою різноманітністю проявів: видів носіїв (практично будь-хто), можливих варіантів дизайну і так далі

Зв'язатись з нами можна за телефонами

 • 098 918-13-13
 • 073 918-13-13
 • 095 918-13-13

Замовте дзвінок - менеджер зв'яжеться з Вами протягом робочого часу.

Напишіть нам листа

Час роботи

 • з 9.00 до 18.00

Робочі дні

 • понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00
 • субота, неділя: вихідні

Ви отримаєте детальну, професійну консультацію по всім питанням.

 • Виготовлення проводиться за Вашим макетом.
 • При необхідності наш дизайнер розробить індивідуальний макет відповідно до Ваших вимог і побажань.
 • Ми оформимо замовлення в режимі реального часу
 • Приїдемо на об'єкт для уточнення всіх особливостей технічного завдання (огляду місця монтажу готового виробу, проведення замірів і т.п.)
 • Запропонуємо відвідати шоу-рум для демонстрації Вам зразків продукції та оформлення замовлення безпосередньо за місцем виробництва
 • Ми виконаємо Ваше замовлення оперативно, якісно і недорого.
 • Якщо Ви не змогли вирішити своє питання в звичайному режимі - відразу пишіть Директору: director@ozar.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.