13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

Швидко і якісно виконаємо проектування і виготовлення ексклюзивних виставкових стендів, виставкового обладнання.

Для успішної участі у виставковому заході недостатньо розробки обґрунтованої, цікавої концепції: необхідно ще й грамотне втілення її в життя. Найяскравіше візуальне враження при цьому буде створювати виставковий стенд. Від того, наскільки оригінально він виглядає, наскільки якісно виконаний, безпосередньо залежить кількість відвідувачів і їх перше враження від знайомства з компанією.

Стенд складається з виставкового обладнання, яке може бути як придбано у вже готовому варіанті, так і виконано на замовлення. В останньому випадку ми маємо справу з ексклюзивним варіантом, який в найбільш широкому сенсі відповідає запитам замовника і його баченню виставкової концепції організації.

Фахівці ПО Ozar виконають всі роботи по створенню виставкового обладнання на основі індивідуального підходу до запитів і можливостей замовника.
У розділі Наші роботи (праворуч на сторінці) представлено портфоліо Ozar(13.ua) в цій області.

Наша виробнича база дозволяє виготовляти стенди абсолютно будь-яких габаритних розмірів (від малогабаритних промостолів та кейс-трибун, виконаних в єдиному екземплярі, до багаторівневих стендів з великою кількістю приміщень та перегородок).

Фантазія дизайнерів компанії Ozar здивує Вас своєю креативністю. При цьому ми не забуваємо про вартість готових виробів і вибираємо матеріали, які дозволять досягнути мінімальних витрат, що не вплине, проте, на якість і презентабельність зовнішнього вигляду.

Нижче представлені деякі приклади оформлення виставкових площ спеціалізованим обладнанням індивідуального дизайну

 • наружная рекламапромостоли і кейс-трибуни
  Дані вироби застосовуються не тільки в якості виставкового обладнання, але і для проведення промоакцій і різного роду презентацій. Лишень раз виготовлені на замовлення за оригінальним проектом, вони завдяки своїй легкості і мобільності, знайдуть своє застосування на багатьох заходах і повністю виправдають вкладені кошти.
 • наружная рекламалінійні стенди
  Так називають стенд, зайти на територію якого можна тільки з одного боку. Незважаючи на початкові обмеження, цілком реально створити лінійний стенд неординарного дизайну і зробити його дуже привабливим для відвідувачів виставки.
 • наружная рекламанаскрізні стенди
  Мова йде про стенди з підходом з двох сторін. У нашому портфоліо є роботи подібного плану, які підтверджують, що будь-який стенд, в тому числі і наскрізний, надає величезні можливості в плані впливу на відвідувачів, якщо він виконаний справжніми професіоналами.
 • наружная рекламастенди «півострів»,
  тобто стенди з тристороннім входом.
 • наружная рекламастенди «острів»
  Цілком прийнятно називати такий стенд «open space», так як доступ до нього є з усіх чотирьох сторін. Стенд «острів» дуже зручний для розміщення великогабаритних експонатів.