• Наша компанія займається виготовленням рекламних стел.
 • Світлові та несвітлові стели, інформаційні табло та покажчики.

Рекламна стела — дуже помітна і ефективна рекламна конструкція, яка привертає увагу не тільки вдень, але і в темний час доби. Вона являє собою вертикальне спорудження з металевого каркаса і легких декоративних матеріалів (акрил, ПВХ, полікарбонат), на поверхню яких наноситься рекламна інформація. Стели бувають як індивідуальної конструкції (зроблені під замовлення малим тиражем), так й стандартних розмірів під розміщення банерів певного формату.

Стели встановлюються в місцях скупчення людей або на вулицях із жвавим транспортним потоком. Висота типових стел, як правило, не перевищує 3 метрів, а загальна площа РЕКЛАМИ на них займає близько 2 м². Великі компанії вважають за краще встановлювати високі стели оригінальної конструкції.

Монтаж вуличної стели має свою специфіку: як правило, вона розміщується на бетонному фундаменті або палях. Для проведення даного виду робіт потрібно спеціалізована техніка. Наша компанія володіє всім необхідним обладнанням не тільки для виготовлення стел, але й для їх надійної установки.

У нас Ви можете замовити стелу індивідуального дизайну, повністю сконструйовану з урахуванням Ваших побажань. Додатково стела може оснащуватися освітленням.

Ми виготовляємо наступні види стел:

 • наружная рекламаІміджеві стели.
  Виконуємо весь комплекс робіт: від створення дизайн-макету (3d, 2d) до виготовлення і монтажу.
  Рекламна стела — суттєвий елемент зовнішньої реклами, необхідний не тільки для здійснення утилітарних функцій (наприклад, для вказівки місця розташування компанії і т.д.), але й для сприяння зміцненню престижу компанії. У разі, коли основне завдання стели є саме таким, її називають іміджевою. Дуже важливо, щоб іміджева стела була бездоганною, як з естетичної, так і практичної точки зору. Тут необхідно передбачити все: зовнішній вигляд повинен бути неординарним, що привертає увагу, матеріали та конструкція міцними, встановлення надійним, правильним з точки зору місця розташування.
 • наружная рекламаСтели автозаправних станцій — фірмовий стиль АЗС.
  Стела АЗС повинна бути видна здалеку. Необхідно щоб на досить великій відстані не тільки чітко ідентифікувався бренд, а й добре читалася найважливіша для клієнта інформація: наявність і цінова політика пропонованого палива. Виготовлення такої стели просто необхідно довірити фахівцям. Рекомендуємо підходити до цього питання комплексно. У нашій компанії ви можете замовити не тільки окремі елементи оформлення АЗС за наявним у вас або запропонованим нами проектом, але і здійснити весь спектр робіт по створенню екстер'єру автозаправної станції.
 • наружная рекламаІнтер'єрні стели — мобільні рекламні носії для розміщення всередині приміщення.
  Для того щоб магазину, розташованого у великому торговому центрі, не загубитися на фоні конкурентів нерідко виявляється недостатнім однієї тільки рекламної вивіски. Інтер'єрна стела — відмінне доповнення до інших видів реклами. Дуже зручним є те, що її можна пересунути і чітко зорієнтувати інформацію, представлену на ній, на відвідувачів, що приходять до ТЦ.
 • наружная рекламаСвітлові та несвітлові навігаційні стели.
  Завдяки своїм розмірам і яскравому дизайну, що привертають увагу, стела-покажчик здатна краще за інших видів реклами спрямувати до того чи іншого об'єкту. Стела-покажчик, як правило, встановлюється в місці цільового пасажиропотоку.
  За вашим бажанням наші фахівці створять для вас унікальний дизайн навігаційної стели, професійно виготовлять і встановлять її.
 • наружная рекламаСтели міст, населених пунктів.
  Досить часто на в'їзді в місто, населений пункт встановлюється стела з його назвою. Розміщуються вона, як правило, уздовж дороги. Чим солідніше розміри стели, тим вона помітніше. І, природно, великі міста намагаються позначити себе великогабаритними стелами, виробництво і монтаж яких вимагає досвіду в даній сфері. У нашій компанії Ви можете замовити виготовлення та встановлення стели населеного пункту або будь-яку іншу стелу, в тому числі й дуже великих розмірів (до 30 м). Ми розробимо дизайн-проект і здійснимо його реалізацію на високому професійному рівні.

Зв'язатись з нами можна за телефонами

 • 098 918-13-13
 • 073 918-13-13
 • 095 918-13-13

Замовте дзвінок - менеджер зв'яжеться з Вами протягом робочого часу.

Напишіть нам листа

Час роботи

 • з 9.00 до 18.00

Робочі дні

 • понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00
 • субота, неділя: вихідні

Ви отримаєте детальну, професійну консультацію по всім питанням.

 • Виготовлення проводиться за Вашим макетом.
 • При необхідності наш дизайнер розробить індивідуальний макет відповідно до Ваших вимог і побажань.
 • Ми оформимо замовлення в режимі реального часу
 • Приїдемо на об'єкт для уточнення всіх особливостей технічного завдання (огляду місця монтажу готового виробу, проведення замірів і т.п.)
 • Запропонуємо відвідати шоу-рум для демонстрації Вам зразків продукції та оформлення замовлення безпосередньо за місцем виробництва
 • Ми виконаємо Ваше замовлення оперативно, якісно і недорого.
 • Якщо Ви не змогли вирішити своє питання в звичайному режимі - відразу пишіть Директору: director@ozar.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.