13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески
 • Наша компанія займається виготовленням рекламних стел.
 • Світлові та несвітлові стели, інформаційні табло та покажчики.

Рекламна стела — дуже помітна і ефективна рекламна конструкція, яка привертає увагу не тільки вдень, але і в темний час доби. Вона являє собою вертикальне спорудження з металевого каркаса і легких декоративних матеріалів (акрил, ПВХ, полікарбонат), на поверхню яких наноситься рекламна інформація. Стели бувають як індивідуальної конструкції (зроблені під замовлення малим тиражем), так й стандартних розмірів під розміщення банерів певного формату.

Стели встановлюються в місцях скупчення людей або на вулицях із жвавим транспортним потоком. Висота типових стел, як правило, не перевищує 3 метрів, а загальна площа РЕКЛАМИ на них займає близько 2 м². Великі компанії вважають за краще встановлювати високі стели оригінальної конструкції.

Монтаж вуличної стели має свою специфіку: як правило, вона розміщується на бетонному фундаменті або палях. Для проведення даного виду робіт потрібно спеціалізована техніка. Наша компанія володіє всім необхідним обладнанням не тільки для виготовлення стел, але й для їх надійної установки.

У нас Ви можете замовити стелу індивідуального дизайну, повністю сконструйовану з урахуванням Ваших побажань. Додатково стела може оснащуватися освітленням.

Ми виготовляємо наступні види стел:

 • наружная рекламаІміджеві стели.
  Виконуємо весь комплекс робіт: від створення дизайн-макету (3d, 2d) до виготовлення і монтажу.
  Рекламна стела — суттєвий елемент зовнішньої реклами, необхідний не тільки для здійснення утилітарних функцій (наприклад, для вказівки місця розташування компанії і т.д.), але й для сприяння зміцненню престижу компанії. У разі, коли основне завдання стели є саме таким, її називають іміджевою. Дуже важливо, щоб іміджева стела була бездоганною, як з естетичної, так і практичної точки зору. Тут необхідно передбачити все: зовнішній вигляд повинен бути неординарним, що привертає увагу, матеріали та конструкція міцними, встановлення надійним, правильним з точки зору місця розташування.
 • наружная рекламаСтели автозаправних станцій — фірмовий стиль АЗС.
  Стела АЗС повинна бути видна здалеку. Необхідно щоб на досить великій відстані не тільки чітко ідентифікувався бренд, а й добре читалася найважливіша для клієнта інформація: наявність і цінова політика пропонованого палива. Виготовлення такої стели просто необхідно довірити фахівцям. Рекомендуємо підходити до цього питання комплексно. У нашій компанії ви можете замовити не тільки окремі елементи оформлення АЗС за наявним у вас або запропонованим нами проектом, але і здійснити весь спектр робіт по створенню екстер'єру автозаправної станції.
 • наружная рекламаІнтер'єрні стели — мобільні рекламні носії для розміщення всередині приміщення.
  Для того щоб магазину, розташованого у великому торговому центрі, не загубитися на фоні конкурентів нерідко виявляється недостатнім однієї тільки рекламної вивіски. Інтер'єрна стела — відмінне доповнення до інших видів реклами. Дуже зручним є те, що її можна пересунути і чітко зорієнтувати інформацію, представлену на ній, на відвідувачів, що приходять до ТЦ.
 • наружная рекламаСвітлові та несвітлові навігаційні стели.
  Завдяки своїм розмірам і яскравому дизайну, що привертають увагу, стела-покажчик здатна краще за інших видів реклами спрямувати до того чи іншого об'єкту. Стела-покажчик, як правило, встановлюється в місці цільового пасажиропотоку.
  За вашим бажанням наші фахівці створять для вас унікальний дизайн навігаційної стели, професійно виготовлять і встановлять її.
 • наружная рекламаСтели міст, населених пунктів.
  Досить часто на в'їзді в місто, населений пункт встановлюється стела з його назвою. Розміщуються вона, як правило, уздовж дороги. Чим солідніше розміри стели, тим вона помітніше. І, природно, великі міста намагаються позначити себе великогабаритними стелами, виробництво і монтаж яких вимагає досвіду в даній сфері. У нашій компанії Ви можете замовити виготовлення та встановлення стели населеного пункту або будь-яку іншу стелу, в тому числі й дуже великих розмірів (до 30 м). Ми розробимо дизайн-проект і здійснимо його реалізацію на високому професійному рівні.