13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

Виготовляємо панелі-кронштейни (консолі) — світлові та несвітлові.

Світлові короби і несвітлові щити можуть відрізнятися як за технологією виготовлення, так і за методом кріплення. Дуже популярними на ринку рекламних конструкцій є панелі-кронштейни (консолі), у яких основна інформаційна площа розташована перпендикулярно стіні. Таке розміщення досягається завдяки особливому кріпильному елементу — кронштейну (консолі) і є найбільш ефективним з точки зору сприйняття та запам'ятовування, оскільки і у тих людей, що проходять, і у тих, що проїжджають поблизу рекламне звернення виявляється безпосередньо перед очима. До того ж, подібні носії обов'язково двосторонні, і, відповідно, площа для реклами збільшується в 2 рази.

Панелі-кронштейни можуть бути світловими і несвітлові, прямокутними і фігурними, виконуватися з найширшої палітри рекламних матеріалів. В цілому, крім головного кріплення, вони ні чим не відрізняються від інших видів об'ємних лайтбоксів або плоских щитів.

Грамотний підбір кронштейна багато в чому визначає не тільки надійність кріплення, але і естетичність всього виробу в цілому. Цей кріпильний елемент повинен органічно вписатися в заданий стиль, і, можливо, навіть додати родзинку в загальний дизайн.

Фахівці нашої компанії виготовляють панелі-кронштейни за індивідуальними вимогами замовника на основі професійного підходу до всіх питань, в тому числі і до питання вибору кронштейну для встановлення рекламної площини

Пропонуємо ознайомитися з основними видами панелей-кронштейнів

 • панель-кронштейнпанелі на кронштейні з стандартної профільної труби
  Кронштейни для виробів даного виду виготовляються з профільної металевої труби (діаметр залежить від відстані до поверхні кріплення і габаритів панелі) методом зварювання або кріплення болтами. В залежності від уподобань кронштейн або залишається відкритим, або маскується декоративною обшивкою з листової сталі, ПВХ, композиту, акрилу і т.д.
 • лайтбокс на кронштейніпанелі на кронштейні з кованої труби
  Такі кронштейни виконуються з кованих елементів - труби, завитків і т.д. Вони не підлягають обшивці, так як самі по собі є додатковим декором, що прикрашає рекламну панель. Наша компанія може запропонувати великий вибір ексклюзивних кованих кронштейнів.
 • лайтбокс на кронштейніпанелі-кронштейни з кріпленням без відстані від поверхні
  Торцеві бокси можуть встановлюватися безпосередньо на стіну або вивіску без відстані, тобто з щільним прилягання збоку до поверхні монтажу. В цьому випадку видимий кронштейн, як такий, відсутній, і все кріплення здійснюються через каркас самого боксу.
 • наружная рекламапанелі- кронштейни з виносом
  Винос торцевої панелі може бути найрізноманітнішим, але від його величини залежить конструкція, як кронштейна (консолі), так і самого боксу. Для того щоб гарантувати надійність панелі-кронштейна з великою відстанню від поверхні монтажу, необхідний точний розрахунок, який можуть здійснити тільки фахівці. Ми виготовляємо панелі-кронштейни всіх видів і гарантуємо їх надійність і привабливий зовнішній вигляд.