13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

Лайтбокс — один з найпоширеніших видів зовнішньої і внутрішньої реклами, що представляє з себе світловий короб з розміщеною на ньому інформацією: текстової, графічної. Виконує різні функції:

 • вивіска компанії
 • навігаційний покажчик
 • інформування — повідомляє про послуги, товари і т.п.
 • декоративна функція

Лайтбокс може мати будь-яку форму, розміщуватися як зовні, так і всередині приміщення, бути одностороннім або двостороннім. Його добре видно вночі, і він є найкращою альтернативою іншим видам освітлених вивісок, виходячи зі співвідношення "ціна + якість".

Класичний лайтбокс конструктивно простий. Його лицьові акрилові поверхні обрамляють металевим профілем. Внутрішні світильники, як правило, люмінесцентні лампи або лампи низької напруги. Застосування для аналогічних цілей світлодіодів дозволяє виготовляти надтонкі лайтбокси глибиною до 40 мм.

Для того, щоб зробити лайтбокс ще більш візуально привабливим, класичне виконання доповнюють конструктивними елементами або кілька видозмінюють технологію в цілому. Наприклад, на світловому коробі можуть бути розміщені об'ємні букви. Можливий також варіант, коли бокс освітлюється тільки за рахунок фрезерованих деталей і т.д.

Фахівці нашої компанії виготовляють лайтбокси наступних видів:

 • наружная рекламаКласичний односторонній або двосторонній лайтбокс
  в металевому пофарбованому, оцинкованому або алюмінієвому корпусі з зображенням з самоклеючої плівки. Це найпопулярніший тип лайтбоксу, який вже став нестаріючої класикою!
 • наружная рекламаЛайтбокс з об'ємними літерами.
  Ця вивіска розширює можливості простого лайтбоксу, роблячи його оригінальним не тільки вдень, але й вночі. Особливість такого лайтбоксу полягає в тому, що до лицьової сторони кріпляться об'ємні букви з світлопроникного матеріалу.
 • наружная рекламаЛайтбокс «панель-кронштейн»
  Інша поширена назва — торцевий короб. Об'ємна рекламна конструкція з внутрішньою підсвіткою і кріпленням, розташованим збоку. Таке розміщення кронштейнів дозволяє отримати відразу дві і більше рекламних поверхонь з додаванням розширених можливостей розміщення лайтбоксу: на стовпі, стіні, паркані, і т.д.
 • наружная рекламаФігурний лайтбокс.
  Оригінальна світлова вивіска з коробом складної форми. Унікальність фігурного лайтбоксу полягає в тому, що він може частково або повністю повторювати логотип компанії, здатний привернути більш уваги до себе.
 • наружная рекламаЛайтбокс з підсвічуванням «контражур».
  Досить красива світлова одностороння вивіска. Її особливість полягає в тому, що при світлі дня вона виглядає, як звичайний лайтбокс. У темряві ж, завдяки непрозорому корпусу і тильному підсвічуванню, набуває красивого світлового ореолу навколо каркасу.
 • наружная рекламаЛайтбокс з композиту з фрезерованими символами.
  Лицьова панель вивіски складається з багатошарового, світлонепроникного композитного матеріалу. За допомогою фрезера вирізаються необхідні лінії, а отримані отвори закриваються молочним акрилом, через який проходить світло від ламп або світлодіодів.
 • наружная рекламаПідлоговий лайтбокс
  практичний і простий тип світлових коробів, які розміщуються на підлозі. Головна перевага такого лайтбоксу — Ваша реклама знаходиться на рівні очей, а не вище людського зросту. Це підвищує ймовірність того, що цільова аудиторія зверне на неї увагу.