13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески
Компанія Ozar - 13.ua виготовила рекламну продукцію для багатьох відомих компаній.
Серед наших клієнтів.
 • Завдяки висококласним фахівцям і наявності потужного парку устаткування, копання Ozar - 13.ua зробить усебічне сприяння фірмі інформаційних технологій в плані розробки та виготовлення рекламних і интерьерных елементів.
 • вивіска it - компаніїЗовнішня реклама it - компанії
  За об'ємом it- послуг та кількостю справжніх фахівців в цій галузі, Україна займає одну з лідуючих позицій в Європі. На сьогодні найпопулярнішим місцем для розміщення фірми, що спеціалізується на інформаційних технологіях, вважається бізнес-центр, забезпечений усіма необхідними комунікаціями. Як правило, вивіска it - компанії встановлюється безпосередньо біля входу в робоче приміщення та виглядає сучасно, лаконічно. Проте багато відомих it - фірм не обмежуються найнеобхіднішою рекламою невеликих розмірів і позначають свою присутність великогабаритними вивісками.
 • об'ємний логотип it - компаніїОб'ємне брендування внутрішнього простору
  Внутрішній простір організовується, виходячи з вимог ергономічністі та забезпечення усіх умов для ефективної діяльності: "розумний офіс", зручні меблі, відкрите планування, що об'єднує більшість робочих зон, наявність окремих конференц-залів, залів для засідань і так далі. Найчастіше it - офіси оформляють в індустріальному стилі або стилі хай-тек. Акцентними деталями стають об'ємні елементи фірмової символіки, виготовлені за допомогою рекламних технологій. Вони не лише вносять різноманітністі в ділову обстановку, але й забезпечують впізнанність бренду, стають його візитною карткою.
 • декоративні перегородки для офісу it - компаніїПерегородки для зонування
  Офіс it - компанії у форматі open space потребує зонування. Окрім певного розміщення меблів, що формально відділяють один робочий простір від іншого, з цією ж метою використовують різного родуу перегородки: прозорі, невисокі, перфоровані, пересувні. Матеріалами для них є скло, акриловий пластик, алюмо-композит, метал, фанера, МДФ до та ін. Завдяки можливостям рекламних виробництв, перегородкам надається необхідна форма, вигин, на них наноситься гравіювання, аплікація, в них виконуються наскрізні прорізи, підсвічування зсередини або зовні.
 • декор з акрилуПредмети для декору
  Нерідко просунуті it - фірми в облаштуванні офісу використовують дизайнерські меблі, предмети декору, виготовлені з рекламних матеріалів за індивідуальними замовленнями. Технології зовнішньої реклами дозволяють втілити в життя практично будь-яку креативну ідею та наповнити інтер'єр ексклюзивними виробами, що повною мірою відображують прогресивну галузь діяльності замовника.
 • вивіска на ресепшенРеклама на ресепшен
  Ресепшен - показова зона з точки зору презентації фірми інформаційних технологій потенційним клієнтам. Вона робить одно з перших (відразу після зовнішньої вхідної групи) візуальних вражень і повинна не лише поєднувати в собі естетичність та практичність, але й ідентифікувати компанію, наприклад, завдяки об'ємному логотипу, розміщеному в самому осяжному місці. Чим незвичайніше буде представлений головний просторовий атрибут фірми, тим краще він запам'ятається. Існує велика різноманітність варіантів виготовлення логотипу для зони ресепшен : світлові і несвітлові об'ємні букви, букви з підсвічуванням "контражур", лайтбокс, акрилайт, букви з пінопласту, плоскі рельєфні символи, акрилові, алюмо-композитні таблички і так далі.

Відображення динаміки, енергії, прагнення до постійного розвитку, створення робочої обстановки, сприяючої розкриттю потенціалу співробітників, у тому числі й завдяки яскравим інтер'єрним деталям - сучасні завдання в оформленні штаб-квартири it - компанії. Рекламні виробництва сприяють рішенню багатьох з них.