Компанія Ozar - 13.ua виготовила рекламну продукцію для багатьох відомих компаній.
Серед наших клієнтів.
 • Завдяки висококласним фахівцям і наявності потужного парку устаткування, копання Ozar - 13.ua зробить усебічне сприяння фірмі інформаційних технологій в плані розробки та виготовлення рекламних і интерьерных елементів.
 • вивіска it - компаніїЗовнішня реклама it - компанії
  За об'ємом it- послуг та кількостю справжніх фахівців в цій галузі, Україна займає одну з лідуючих позицій в Європі. На сьогодні найпопулярнішим місцем для розміщення фірми, що спеціалізується на інформаційних технологіях, вважається бізнес-центр, забезпечений усіма необхідними комунікаціями. Як правило, вивіска it - компанії встановлюється безпосередньо біля входу в робоче приміщення та виглядає сучасно, лаконічно. Проте багато відомих it - фірм не обмежуються найнеобхіднішою рекламою невеликих розмірів і позначають свою присутність великогабаритними вивісками.
 • об'ємний логотип it - компаніїОб'ємне брендування внутрішнього простору
  Внутрішній простір організовується, виходячи з вимог ергономічністі та забезпечення усіх умов для ефективної діяльності: "розумний офіс", зручні меблі, відкрите планування, що об'єднує більшість робочих зон, наявність окремих конференц-залів, залів для засідань і так далі. Найчастіше it - офіси оформляють в індустріальному стилі або стилі хай-тек. Акцентними деталями стають об'ємні елементи фірмової символіки, виготовлені за допомогою рекламних технологій. Вони не лише вносять різноманітністі в ділову обстановку, але й забезпечують впізнанність бренду, стають його візитною карткою.
 • декоративні перегородки для офісу it - компаніїПерегородки для зонування
  Офіс it - компанії у форматі open space потребує зонування. Окрім певного розміщення меблів, що формально відділяють один робочий простір від іншого, з цією ж метою використовують різного родуу перегородки: прозорі, невисокі, перфоровані, пересувні. Матеріалами для них є скло, акриловий пластик, алюмо-композит, метал, фанера, МДФ до та ін. Завдяки можливостям рекламних виробництв, перегородкам надається необхідна форма, вигин, на них наноситься гравіювання, аплікація, в них виконуються наскрізні прорізи, підсвічування зсередини або зовні.
 • декор з акрилуПредмети для декору
  Нерідко просунуті it - фірми в облаштуванні офісу використовують дизайнерські меблі, предмети декору, виготовлені з рекламних матеріалів за індивідуальними замовленнями. Технології зовнішньої реклами дозволяють втілити в життя практично будь-яку креативну ідею та наповнити інтер'єр ексклюзивними виробами, що повною мірою відображують прогресивну галузь діяльності замовника.
 • вивіска на ресепшенРеклама на ресепшен
  Ресепшен - показова зона з точки зору презентації фірми інформаційних технологій потенційним клієнтам. Вона робить одно з перших (відразу після зовнішньої вхідної групи) візуальних вражень і повинна не лише поєднувати в собі естетичність та практичність, але й ідентифікувати компанію, наприклад, завдяки об'ємному логотипу, розміщеному в самому осяжному місці. Чим незвичайніше буде представлений головний просторовий атрибут фірми, тим краще він запам'ятається. Існує велика різноманітність варіантів виготовлення логотипу для зони ресепшен : світлові і несвітлові об'ємні букви, букви з підсвічуванням "контражур", лайтбокс, акрилайт, букви з пінопласту, плоскі рельєфні символи, акрилові, алюмо-композитні таблички і так далі.

Відображення динаміки, енергії, прагнення до постійного розвитку, створення робочої обстановки, сприяючої розкриттю потенціалу співробітників, у тому числі й завдяки яскравим інтер'єрним деталям - сучасні завдання в оформленні штаб-квартири it - компанії. Рекламні виробництва сприяють рішенню багатьох з них.

Зв'язатись з нами можна за телефонами

 • 098 918-13-13
 • 073 918-13-13
 • 095 918-13-13

Замовте дзвінок - менеджер зв'яжеться з Вами протягом робочого часу.

Напишіть нам листа

Час роботи

 • з 9.00 до 18.00

Робочі дні

 • понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00
 • субота, неділя: вихідні

Ви отримаєте детальну, професійну консультацію по всім питанням.

 • Виготовлення проводиться за Вашим макетом.
 • При необхідності наш дизайнер розробить індивідуальний макет відповідно до Ваших вимог і побажань.
 • Ми оформимо замовлення в режимі реального часу
 • Приїдемо на об'єкт для уточнення всіх особливостей технічного завдання (огляду місця монтажу готового виробу, проведення замірів і т.п.)
 • Запропонуємо відвідати шоу-рум для демонстрації Вам зразків продукції та оформлення замовлення безпосередньо за місцем виробництва
 • Ми виконаємо Ваше замовлення оперативно, якісно і недорого.
 • Якщо Ви не змогли вирішити своє питання в звичайному режимі - відразу пишіть Директору: director@ozar.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.