13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

Наша компанія виготовляє об'ємні літери з пінопласту під замовлення.

Повний супровід замовлення - від розробки макета до встановлення продукції.

Літери з пінопласту набули найбільшу популярність не тільки в рекламі, а й у багатьох інших сферах нашого життя. Здавалося б, пінопласт — звичайний матеріал, який у більшості асоціюється, в основному, з упаковкою. Невже з нього можна зробити щось красиве і оригінальне? Виявляється можна.

До Дня Національної поліції України, що вперше святкувався 4 серпня 2016 року компанія Ozar (13.ua) виготовила об'ємний логотип "Національна поліція" (8500 мм х 2000 мм х 2000 мм) на постаменті. Основні матеріали лого - пінопласт і ПВХ.

Популярні варіанти виготовлення і використання літер з пінопласту.

  • літери з пінопластуВивіска з пінопласту По-перше, вона надзвичайно легка, а це означає, що великих клопотів з монтажем бути не повинно. Якщо до місця кріплення вивіски висуваються особливі вимоги до ваги конструкції і вітровим навантаженням, то пінопласт для Вас буде відмінним рішенням проблеми. Ви будете мати запас ваги на встановлення додаткового обладнання, наприклад освітлювальних ламп. Сам пінопласт дуже стійкий до атмосферних впливів, і прослужить досить тривалий період часу. До того ж, літери вивіски дуже легко монтуються до різних матеріалів за допомогою клею. Фарба добре проникає в пори пінополістиролу, тому відмінно тримається і не відшаровується. А якщо Ви хочете приховати нерівності пінопластової фактури, то це легко зробити за допомогою ґрунтовки чи шпаклівки. Наша компанія надає всі ці і багато інших послуг з виготовлення вивісок з об'ємними літерами з пінополістиролу.
  • літери з пінопластуНаписи всередині приміщення. Тут у всій красі проявляється небувала простота в поводженні з пінопластом. Завдяки своїй легкості, Ви зможете самі приклеїти літери навіть на двосторонній скотч. Вказівники, таблички для кабінетів, інформаційні дошки, ресторанне меню, фірмові логотипи і багато іншого — все це можна оформити недорогими літерами з пінопласту. Додатково, їх можна покрити шпаклівкою, і пофарбувати глянсовою фарбою, і тоді зовнішній вигляд Ваших літер буде практично не відрізнятися від пластикових.
  • літери з пінопластуДекорації. Воістину відповідальна робота для наших фахівців - це виготовлення декорацій для святкових заходів: весілля, дні народження, новорічні свята, ювілеї, банкети і т. д. Об'ємні літерии тут грають дуже важливу роль, скажемо більше: в 9 замовленнях з 10 завжди присутні якісь об'ємні написи, будь то ініціали, або назва свята. Якщо ці слова більше не знадобляться, то навіщо їх робити з дорогих матеріалів? Вигідніше і доцільніше буде виготовити їх з пінопласту, який допоможе заощадити Ваші гроші. А якщо Ваше замовлення ще і дуже термінове, то Ви економите і час.

Пропонуємо Вам наступні види продукції з пінопластовими літерами:

  • літери з пінопластуВеликі об'ємні літери для вечірок і святкових заходів. Створіть разом з нами оригінальне оформлення для свята.
  • літери з пінопластуОб'ємні літери з пінопласту для вивісок і табличок. Наклеюються на будь-яку поверхню. Виглядають естетично і акуратно, а для імітації пластику на літери наноситься спеціальне покриття, яке приховує фактуру пінополістиролу.
  • літери з пінопластуМи виготовляємо об'ємні літери для фотосесій: весільних, святкових, групових і т. д. Велика база шрифтів.
  • літери з пінопластуОб'ємні літери для оформлення вітрин. Наша компанія виготовляє літери з пінопласту спеціально для вітринною експозиції під свята, знижки, розпродажі, і інші події.