Ми з вами живемо в тривимірному просторі, і все, що бачать наші очі — так, чи інакше має певний обсяг. У природі не існує абсолютно плоских об'єктів. Все, що нас оточує, є природною грою тіні і світла. Як Ви думаєте, який напис людське око сприйме краще і швидше: плоский або об'ємний? Звичайно ж, об'ємний, адже нам від природи дано властивість бачити світ відразу в декількох площинах.

Об'ємні літери трапляються нам майже на кожному кроці. Причому не тільки на вивісках магазинів і установ, а й у вітринах, табличках на дверях, логотипах. Їх можна зустріти в книжкових магазинах, в кафе і ресторанах швидкого харчування. Це дуже популярний вид презентування рекламних та інформаційних написів. Він широко застосовується як у зовнішній, так і у внутрішній рекламі.

Об'ємні літери великих розмірів нерідко використовуються для організації урочистостей різного рівня. Наприклад, наша компанія виготовила об'ємні літери "Національна поліція" (8500 мм х 2000 мм х 2000 мм) до Дня Національної поліції України, що святкувався вперше 4 серпня 2016 року. Об'ємний логотип був розміщений на Софіївській площі м.Києва. Він став основним об'єктом масових фотосесій представників органів охорони громадського порядку.

Наша компанія має в своєму розпорядженні необхідне обладнання та персонал для виробництва об'ємних літер з різних матеріалів: акрилу, пінопласту, фанери, дерева, ПВХ, ПЕТ, МДФ, композиту, полікарбонату та інших. До того ж, ми здійснюємо плотерну порізку самоклеючих плівок, і, при необхідності, можемо оформити літери з вінілової аплікацією. Якщо мова йде про літери з пінопласту, ми піддаємо їх додатковій обробці, завдяки якій такі об'ємні символи в готовому вигляді неможливо відрізнити від пластикових.

Ми виготовимо для Вас

 • наружная рекламаОб'ємні літери з пінопласту дуже легкі, дешеві, що мають акуратний зовнішній вигляд. Виготовляються методом струнної різки. Для фінішної обробки літер з пінопласту фахівці нашої компанії застосовують сучасні шпаклювальні та лакофарбові матеріали та домагаються якості поверхні, що майже не відрізняється від пластику. Об'ємні літери з пінопласту або його різновиду стиродуру використовуються як для внутрішньої, так і для зовнішньої реклами. Залежно від виду обробки вони можуть мати матову або глянцеву поверхню.
 • наружная рекламаПсевдооб'ємні літери — технологія виготовлення написів, при якій літери вирізаються з тонкого листа будь-якого матеріалу, а потім монтуються на певній відстані від стіни або підкладки. Падаюча від літери тінь створює ілюзію об'ємності. Стильний мінімалізм - так, напевно, можна назвати цей варіант виконання об'ємних літер. Іноді псевдооб'ємні літери все ж спочатку виготовляються з невеликим бортиком. При розміщенні таких символів на деякій відстані від поверхні ефект глибини посилюються і їх товщина починає здаватися значно більшою, ніж є насправді.
 • наружная рекламаДерев'яні об'ємні літери — відмінне рішення як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Для таких літер обсяг створюється товщиною вихідного матеріалу. У нашій компанії Ви можете замовити виготовлення об'ємних літер з деревних матеріалів — дерева, фанери, МДФ. Ми виконаємо їх порізку фрезерним або лазерним методом, тонуємо і нанесемо захисний лаковий шар. В якості додаткового декору об'ємних літер можемо запропонувати гравіювання будь-якого малюнка по лицьовій і торцевій поверхнях цього виду реклами.
 • наружная рекламаСвітлові об'ємні літери з акрилу — дуже популярний тип вивісок. Оргскло (акрил), завдяки своїй винятковій світлопропускній здатності, задало моду в рекламі на довгі роки. Грамотно комбінуючи колір освітлення і колір матеріалу, можна створити помітну вивіску, що легко запам'ятовується. Виготовляємо світлові об'ємні літери з акрилу в різних комбінаціях: світлове обличчя + світловий об'єм, світлове обличчя + несвітловий об'єм (об'єм з ПВХ). У денний час обидві перераховані комбінації виглядають однаково ефектно. Вночі повністю світлові літери, звичайно ж, виглядають яскравіше, помітніше.
 • наружная рекламаОб'ємні літери з підсвічуванням «контражур». Технологія дуже проста: літера виготовляється з непрозорого матеріалу, а з тильного боку встановлюється освітлення і прозора вставка, що розсіює світло. Сама літера монтується на поверхню на деякій відстані, таким чином, за літерою створюється світловий ореол. Це дуже популярний вид світлових літер. Колір «контражуру» може варіюватися: наприклад, бути в тон літерах або, навпаки, контрастувати з ними. Контражур може динамічно змінюватися: з'являтися і зникати, змінювати колористику за заданим алгоритмом. Фахівці нашої компанії виготовляють об'ємні літери всіх видів з використанням найсучасніших світлових ефектів.
 • об'ємні літериСвітлові об'ємні літери з відкритими світлодіодами. Для того щоб об'ємні літери мали той чи інший світловий ефект, в даний час найбільш часто використовуються світлодіоди, які відрізняються тривалим терміном експлуатації економним споживанням електроенергії, особливою яскравістю. Відкрите світлодіодне освітлення — це новинка останніх років, що дозволила створювати найрізноманітніші динамічні ефекти безпосередньо на поверхні об'ємних літер.

Зв'язатись з нами можна за телефонами

 • 098 918-13-13
 • 073 918-13-13
 • 095 918-13-13

Замовте дзвінок - менеджер зв'яжеться з Вами протягом робочого часу.

Напишіть нам листа

Час роботи

 • з 9.00 до 18.00

Робочі дні

 • понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00
 • субота, неділя: вихідні

Ви отримаєте детальну, професійну консультацію по всім питанням.

 • Виготовлення проводиться за Вашим макетом.
 • При необхідності наш дизайнер розробить індивідуальний макет відповідно до Ваших вимог і побажань.
 • Ми оформимо замовлення в режимі реального часу
 • Приїдемо на об'єкт для уточнення всіх особливостей технічного завдання (огляду місця монтажу готового виробу, проведення замірів і т.п.)
 • Запропонуємо відвідати шоу-рум для демонстрації Вам зразків продукції та оформлення замовлення безпосередньо за місцем виробництва
 • Ми виконаємо Ваше замовлення оперативно, якісно і недорого.
 • Якщо Ви не змогли вирішити своє питання в звичайному режимі - відразу пишіть Директору: director@ozar.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.