13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

Ми з вами живемо в тривимірному просторі, і все, що бачать наші очі — так, чи інакше має певний обсяг. У природі не існує абсолютно плоских об'єктів. Все, що нас оточує, є природною грою тіні і світла. Як Ви думаєте, який напис людське око сприйме краще і швидше: плоский або об'ємний? Звичайно ж, об'ємний, адже нам від природи дано властивість бачити світ відразу в декількох площинах.

Об'ємні літери трапляються нам майже на кожному кроці. Причому не тільки на вивісках магазинів і установ, а й у вітринах, табличках на дверях, логотипах. Їх можна зустріти в книжкових магазинах, в кафе і ресторанах швидкого харчування. Це дуже популярний вид презентування рекламних та інформаційних написів. Він широко застосовується як у зовнішній, так і у внутрішній рекламі.

Об'ємні літери великих розмірів нерідко використовуються для організації урочистостей різного рівня. Наприклад, наша компанія виготовила об'ємні літери "Національна поліція" (8500 мм х 2000 мм х 2000 мм) до Дня Національної поліції України, що святкувався вперше 4 серпня 2016 року. Об'ємний логотип був розміщений на Софіївській площі м.Києва. Він став основним об'єктом масових фотосесій представників органів охорони громадського порядку.

Наша компанія має в своєму розпорядженні необхідне обладнання та персонал для виробництва об'ємних літер з різних матеріалів: акрилу, пінопласту, фанери, дерева, ПВХ, ПЕТ, МДФ, композиту, полікарбонату та інших. До того ж, ми здійснюємо плотерну порізку самоклеючих плівок, і, при необхідності, можемо оформити літери з вінілової аплікацією. Якщо мова йде про літери з пінопласту, ми піддаємо їх додатковій обробці, завдяки якій такі об'ємні символи в готовому вигляді неможливо відрізнити від пластикових.

Ми виготовимо для Вас

  • наружная рекламаОб'ємні літери з пінопласту дуже легкі, дешеві, що мають акуратний зовнішній вигляд. Виготовляються методом струнної різки. Для фінішної обробки літер з пінопласту фахівці нашої компанії застосовують сучасні шпаклювальні та лакофарбові матеріали та домагаються якості поверхні, що майже не відрізняється від пластику. Об'ємні літери з пінопласту або його різновиду стиродуру використовуються як для внутрішньої, так і для зовнішньої реклами. Залежно від виду обробки вони можуть мати матову або глянцеву поверхню.
  • наружная рекламаПсевдооб'ємні літери — технологія виготовлення написів, при якій літери вирізаються з тонкого листа будь-якого матеріалу, а потім монтуються на певній відстані від стіни або підкладки. Падаюча від літери тінь створює ілюзію об'ємності. Стильний мінімалізм - так, напевно, можна назвати цей варіант виконання об'ємних літер. Іноді псевдооб'ємні літери все ж спочатку виготовляються з невеликим бортиком. При розміщенні таких символів на деякій відстані від поверхні ефект глибини посилюються і їх товщина починає здаватися значно більшою, ніж є насправді.
  • наружная рекламаДерев'яні об'ємні літери — відмінне рішення як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Для таких літер обсяг створюється товщиною вихідного матеріалу. У нашій компанії Ви можете замовити виготовлення об'ємних літер з деревних матеріалів — дерева, фанери, МДФ. Ми виконаємо їх порізку фрезерним або лазерним методом, тонуємо і нанесемо захисний лаковий шар. В якості додаткового декору об'ємних літер можемо запропонувати гравіювання будь-якого малюнка по лицьовій і торцевій поверхнях цього виду реклами.
  • наружная рекламаСвітлові об'ємні літери з акрилу — дуже популярний тип вивісок. Оргскло (акрил), завдяки своїй винятковій світлопропускній здатності, задало моду в рекламі на довгі роки. Грамотно комбінуючи колір освітлення і колір матеріалу, можна створити помітну вивіску, що легко запам'ятовується. Виготовляємо світлові об'ємні літери з акрилу в різних комбінаціях: світлове обличчя + світловий об'єм, світлове обличчя + несвітловий об'єм (об'єм з ПВХ). У денний час обидві перераховані комбінації виглядають однаково ефектно. Вночі повністю світлові літери, звичайно ж, виглядають яскравіше, помітніше.
  • наружная рекламаОб'ємні літери з підсвічуванням «контражур». Технологія дуже проста: літера виготовляється з непрозорого матеріалу, а з тильного боку встановлюється освітлення і прозора вставка, що розсіює світло. Сама літера монтується на поверхню на деякій відстані, таким чином, за літерою створюється світловий ореол. Це дуже популярний вид світлових літер. Колір «контражуру» може варіюватися: наприклад, бути в тон літерах або, навпаки, контрастувати з ними. Контражур може динамічно змінюватися: з'являтися і зникати, змінювати колористику за заданим алгоритмом. Фахівці нашої компанії виготовляють об'ємні літери всіх видів з використанням найсучасніших світлових ефектів.
  • об'ємні літериСвітлові об'ємні літери з відкритими світлодіодами. Для того щоб об'ємні літери мали той чи інший світловий ефект, в даний час найбільш часто використовуються світлодіоди, які відрізняються тривалим терміном експлуатації економним споживанням електроенергії, особливою яскравістю. Відкрите світлодіодне освітлення — це новинка останніх років, що дозволила створювати найрізноманітніші динамічні ефекти безпосередньо на поверхні об'ємних літер.