13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески
Компанія Ozar - 13.ua виготовила рекламну продукцію для багатьох відомих компаній.
Серед наших клієнтів
 • Зовнішня та внутрішня реклама всіх видів і, особливо, вивіска компанії безпосередньо впливають на віддачу від використання бізнес- приміщення будь-якого формату, будь то, МАФ, тимчасова або капітальна споруда, кіоск, рундук, пересувне кафе і так далі. Компанія Ozar - 13.ua - професійний помічник для будь-якого підприємства ділового ринку. Ми виготовимо рекламні вироби для продуктивного ведення бізнесу недорого, якісно, швидко.

Місця торгівлі у форматі МАФ - поширене явище на вулицях Києва, та і усієї України. В будовах такого типу реалізуються продукти харчування і широкого споживання, тютюнові і алкогольні вироби, розміщуються сервісні підприємства. За визначенням, мала архітектурна форма - ця невелика споруда, призначена для раціоналізації міського простору, поліпшення естетики муніципальних об'єктів. Використання МАФів у веденні бізнесу - сучасна тенденція, пов'язана з можливістю відносно невеликих інвестицій в приміщення для організації продажів і надання послуг. На жаль, сьогодні МАФи не виконують свою первинну місію - прикрашати місто, і частенько є нагромадженням позбавлених смаку рундуків, що викликають лише роздратування. Проте не варто забувати про те, що розвиток малого і середнього бізнесу - запорука економічного процвітання будь-якої країни. У зв'язку з цим, має сенс потурбуватися про зовнішній вигляд тимчасової бізнес- будівлі, який важливий не лише з економічної, але й соціальної точки зору.

 • вивіска для МАФаДизайн
  Щоб створити ефективну зовнішню рекламу кіоску, павільйону, зупинного комплексу або пересувної конструкції (наприклад, автокав'ярні, брендмобиля і тому подібне), що не породжує невдоволення, необхідно серйозно замислитися над дизайном, матеріалами для виготовлення, внутрішнім устроєм обраних рекламних носіїв. З одного боку рекламну пропозицію необхідно зробити помітною, а з іншого, МАФ в цілому повинен органічно вписатися в довкілля. Бажано, декорувати фасад так, щоб в результаті вийшов по-справжньому дизайнерський об'єкт, МАФ в істинному значенні цього слова, і при цьому, все ж, він залишався демократичним, не занадто пафосним закладом. Таке не просте завдання під силу тільки досвідченим рекламникам, які неодноразово виконували подібну роботу.
 • банер для МАФаБанер
  Для надання павільйону унікального зовнішнього вигляду цілком реально обійтися досить недорогими матеріалами. Як варіант - банерне полотно з надрукованим зображенням - своєрідне облицювання зовнішньої сторони МАФа. За допомогою банера можливо імітувати будь-яку фактуру (дерево, камінь, цеглину і так далі), створити креативний декор на основі фотографій, векторних ілюстрацій. Аплікація з самоклеючої плівки - не менш популярний спосіб декорування малих архітектурних форм, що виконує схожі завдання.
 • вивіска для МАФуВивіска, лайтбокс
  Вивіска МАФу - щит або банер з освітленням прожекторами, лайтбокс, об'ємні літери, панель-кронштейн і так далі - взагалі, будь-який зовнішній рекламний носій, що обирається з міркувань доцільності у кожному конкретному випадку. Головне, пов'язати разом усі елементи оформлення екстер'єру, не перестаратися з ними, але й не зробити кіоск або павільйон зовнішньо непримітним, ніяким.
 • Вивіска для МАФаВнутрішня реклама
  Тимчасові бізнес- споруди оснащуються не лише зовнішніми рекламними елементами, але й обладнуються ними зсередини. Якщо, наприклад, йдеться про кіоск, в який не передбачений вхід відвідувачів, акрилайти, арт- вивіски зі світлодіодним підсвічуванням, всілякі POS - матеріали (підставки з продукцією і тому подібне) розміщуються у віконному просторі лицьовим боком до вулиці, тобто до потенційних клієнтів. Внутрішня реклама торгового або сервісного павільйону з внутрішнім обслуговуванням може бути не менш насиченою, чим у закладі, розташованому в капітальній будівлі. В цьому випадку формат споруди не впливає на використання тих або інших рекламних форм і визначається залежно від завдань рекламної кампанії.