13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

Виготовляємо акрилайти для реклами і декору інтер'єру.

Пропонуємо найкращі ціни на акрилайти за індивідуальними замовленнями в Києві.

Акрилайт - це панель, виконана з прозорого акрилу (оргскла), з торцевим підсвічуванням за допомогою світлодіодів або ламп денного світла.

Ефект світіння акрилайту обумовлений зміною заломлення променів світла в місцях порушення однорідності поверхні оргскла. Гладкість акрилу може бути змінена кількома способами: за рахунок нанесення гравіювання (лазерного, фрезерного)
та за рахунок друку з зворотнього боку світлової панелі.

У першому випадку світиться тільки контур гравіювання. Оскільки малюнок для гравіювання може виконуватися не тільки в стилізованому вигляді, але і з фотографічною точністю деталей, нерідко гравійовані акрилайти - це справжні витвори мистецтва. Колір світіння акрилайту залежить від кольору джерела освітлення, тобто може бути червоним, блакитним, зеленим і т. д. Лампи або світлодіоди в акрилайті приховують за допомогою профілю, яким обрамляються його торці, як правило, тільки з однієї або двох боків. Зображення на акрилі може бути ускладнено і додатково декоровано за допомогою ряду прийомів: аплікації із самоклеючої плівки,
аплікації з додаткових акрилових символів

 • зовнішня рекламаАкрилайт - вивіска для Вашого салону, магазину, офісу.
  Являє собою акрилову пластину з настільною підставкою або без неї (у разі розміщення на стіні). Завдяки бічному світлодіодному підсвічуванню, пластина починає світитися. Акрилайт, і, зокрема, акрилайт - вивіска найефектніше виглядає в приміщеннях з неяскравим, приглушеним освітленням. Реклама такого роду дуже популярна в нічних клубах, барах та ресторанах. Але зовсім необов'язково розміщувати акрилайт в темряві. Досить добре продумати кольорову палітру малюнка на ньому. Зображення повинно створювати контраст з оточуючим фоном. Фахівці нашої компанії виготовлять для Вас яскравий, продуманий з усіх точок зору акрилайт по заданій Вами тематиці. Ми можемо, наприклад, використовувати динамічні ефекти освітлення, що зробить акрилайт ще більш помітним і незабутнім.
 • наружная рекламаАкрилайт - календар на замовлення.
  Акрилайт-календар - ще один різновид бізнес-сувенірів, які ми виготовляємо. Це дуже популярний подарунок, як правило, до новорічних урочистостей.
 • наружная рекламаАкрилайт з нагородною та вітальною атрибутикою
  Відмінний сувенір на всі випадки життя. Завдяки лазерному гравіюванню акрилу, ми можемо нанести на поверхню акрилайта будь-яке зображення або зробити вітальний напис. Виготовляємо невеликі сувеніри-акрилайти в кількості від 10 шт. На Ваше прохання придумаємо оригінальну ідею для даного виду продукції. Сувенір-акрилайт - це нестандартний креативний подарунок партнерам по бізнесу, співробітникам, КЛІЄНТАМ.
 • наружная рекламаАкрилайт з інформацією для клієнтів:
  карта, акційна пропозиція, навігаційний покажчик і т.п. Акрилайти відмінно працюють в якості навігаційних покажчиків та інших інформаторів для клієнтів. Завдяки яскравому світлу, вони звертають на себе особливу увагу. Можуть підвішуватися до стелі, закріплюватися на стіні або кронштейні, розміщуватися як настільні таблички.
 • наружная рекламаАкрилайт-сендвіч
  Технологія «сендвіч», тобто скріплення в єдине ціле декількох шарів акрилового пластика, використовується в разі, якщо готовий виріб повинен мати об'єм, більший, ніж гранична товщина цього матеріалу.
 • наружная рекламаАкрилайт - декор інтер'єру
  Акрилайти нерідко використовують для оригінального оформлення інтер'єру офісу, салону, житлового приміщення. У портфоліо нашої компанії є подібні роботи. Вони показують, що при творчому підході до справи і професіоналізм виконавців можна за відносно невеликі гроші дуже незвично, з фантазією декорувати інтер'єр.