Виготовляємо акрилайти для реклами і декору інтер'єру.

Пропонуємо найкращі ціни на акрилайти за індивідуальними замовленнями в Києві.

Акрилайт - це панель, виконана з прозорого акрилу (оргскла), з торцевим підсвічуванням за допомогою світлодіодів або ламп денного світла.

Ефект світіння акрилайту обумовлений зміною заломлення променів світла в місцях порушення однорідності поверхні оргскла. Гладкість акрилу може бути змінена кількома способами: за рахунок нанесення гравіювання (лазерного, фрезерного)
та за рахунок друку з зворотнього боку світлової панелі.

У першому випадку світиться тільки контур гравіювання. Оскільки малюнок для гравіювання може виконуватися не тільки в стилізованому вигляді, але і з фотографічною точністю деталей, нерідко гравійовані акрилайти - це справжні витвори мистецтва. Колір світіння акрилайту залежить від кольору джерела освітлення, тобто може бути червоним, блакитним, зеленим і т. д. Лампи або світлодіоди в акрилайті приховують за допомогою профілю, яким обрамляються його торці, як правило, тільки з однієї або двох боків. Зображення на акрилі може бути ускладнено і додатково декоровано за допомогою ряду прийомів: аплікації із самоклеючої плівки,
аплікації з додаткових акрилових символів

 • зовнішня рекламаАкрилайт - вивіска для Вашого салону, магазину, офісу.
  Являє собою акрилову пластину з настільною підставкою або без неї (у разі розміщення на стіні). Завдяки бічному світлодіодному підсвічуванню, пластина починає світитися. Акрилайт, і, зокрема, акрилайт - вивіска найефектніше виглядає в приміщеннях з неяскравим, приглушеним освітленням. Реклама такого роду дуже популярна в нічних клубах, барах та ресторанах. Але зовсім необов'язково розміщувати акрилайт в темряві. Досить добре продумати кольорову палітру малюнка на ньому. Зображення повинно створювати контраст з оточуючим фоном. Фахівці нашої компанії виготовлять для Вас яскравий, продуманий з усіх точок зору акрилайт по заданій Вами тематиці. Ми можемо, наприклад, використовувати динамічні ефекти освітлення, що зробить акрилайт ще більш помітним і незабутнім.
 • наружная рекламаАкрилайт - календар на замовлення.
  Акрилайт-календар - ще один різновид бізнес-сувенірів, які ми виготовляємо. Це дуже популярний подарунок, як правило, до новорічних урочистостей.
 • наружная рекламаАкрилайт з нагородною та вітальною атрибутикою
  Відмінний сувенір на всі випадки життя. Завдяки лазерному гравіюванню акрилу, ми можемо нанести на поверхню акрилайта будь-яке зображення або зробити вітальний напис. Виготовляємо невеликі сувеніри-акрилайти в кількості від 10 шт. На Ваше прохання придумаємо оригінальну ідею для даного виду продукції. Сувенір-акрилайт - це нестандартний креативний подарунок партнерам по бізнесу, співробітникам, КЛІЄНТАМ.
 • наружная рекламаАкрилайт з інформацією для клієнтів:
  карта, акційна пропозиція, навігаційний покажчик і т.п. Акрилайти відмінно працюють в якості навігаційних покажчиків та інших інформаторів для клієнтів. Завдяки яскравому світлу, вони звертають на себе особливу увагу. Можуть підвішуватися до стелі, закріплюватися на стіні або кронштейні, розміщуватися як настільні таблички.
 • наружная рекламаАкрилайт-сендвіч
  Технологія «сендвіч», тобто скріплення в єдине ціле декількох шарів акрилового пластика, використовується в разі, якщо готовий виріб повинен мати об'єм, більший, ніж гранична товщина цього матеріалу.
 • наружная рекламаАкрилайт - декор інтер'єру
  Акрилайти нерідко використовують для оригінального оформлення інтер'єру офісу, салону, житлового приміщення. У портфоліо нашої компанії є подібні роботи. Вони показують, що при творчому підході до справи і професіоналізм виконавців можна за відносно невеликі гроші дуже незвично, з фантазією декорувати інтер'єр.

Зв'язатись з нами можна за телефонами

 • 098 918-13-13
 • 073 918-13-13
 • 095 918-13-13

Замовте дзвінок - менеджер зв'яжеться з Вами протягом робочого часу.

Напишіть нам листа

Час роботи

 • з 9.00 до 18.00

Робочі дні

 • понеділок - п'ятниця: з 9:00 до 18:00
 • субота, неділя: вихідні

Ви отримаєте детальну, професійну консультацію по всім питанням.

 • Виготовлення проводиться за Вашим макетом.
 • При необхідності наш дизайнер розробить індивідуальний макет відповідно до Ваших вимог і побажань.
 • Ми оформимо замовлення в режимі реального часу
 • Приїдемо на об'єкт для уточнення всіх особливостей технічного завдання (огляду місця монтажу готового виробу, проведення замірів і т.п.)
 • Запропонуємо відвідати шоу-рум для демонстрації Вам зразків продукції та оформлення замовлення безпосередньо за місцем виробництва
 • Ми виконаємо Ваше замовлення оперативно, якісно і недорого.
 • Якщо Ви не змогли вирішити своє питання в звичайному режимі - відразу пишіть Директору: director@ozar.ua

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.