13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

Наша компанія спеціалізується на виготовленні світлових і несвітлових вивісок. У нас самі мінімальні ціни в Києві та відмінна якість.
Вивіска - один з найголовніших атрибутів зовнішньої реклами для дуже багатьох видів бізнесу. Як то кажуть, театр починається з вішалки, а бізнес з вивіски. Грамотно спроектована, і правильно виготовлена рекламна вивіска виконує цілий ряд важливих функцій:

 • інформує про місце розміщення підприємства
 • привертає до компанії увагу
 • допомагає створити сприятливий імідж Вашого підприємства
 • диференціює від конкурентів

Дуже важливо, щоб вона легко читалася, була візуально привабливою, чітко проглядалася з різних точок огляду, добре освітлювалася у вечірній час, інакше кажучи, була функціональною. Щоб досягти такого ефекту, найкраще довірити весь процес по створенню зовнішньої або внутрішньої реклами професіоналам, які об'єднають всі етапи в єдине ціле і виготовлять по-справжньому якісний продукт - вивіску для магазину, офісу компанії або великого торгового центру.

Фахівці нашої компанії

 • надають професійні консультації з питань дизайну, виробництва і розміщення зовнішніх і внутрішніх вивісок
 • розробляють дизайн зовнішніх і внутрішніх вивісок
 • виготовляють різні види вивісок
 • монтують вивіски (Київ) за місцем їх розміщення.

Ми виготовляємо наступні види вивісок:

 • объемные символы, вывески- Вивіски, що являють собою об'ємні символи, які розміщені на каркасі або без нього
  Вони виробляються з найрізноманітніших рекламних матеріалів: світлорозсіювальних і непрозорих пластиків, композиту, дерева, пінопласту, металу. Можуть мати як внутрішнє, так й зовнішнє підсвічування. Популярні також і несвітлові варіанти, які, здебільшого, використовуються всередині приміщень для інтер'єрного брендування. Даний тип реклами нерідко обирають в якості основного для створення вивіски магазину, торгового чи розважального центру, готельно-ресторанного комплексу. Замовити рекламну вивіску, елементи якої виконані в об’ємі, вигідно з усіх точок зору: її виготовлення буде коштувати недорого, а зовнішній вигляд виявиться привабливим і виправдає всі очікування
 • Баннерные или постерные вывескиБанерні або постерні вивіски, у яких основною рекламною площиною є спеціалізоване технічне полотно, стійке до впливів зовнішнього середовища
  Рекламна інформація на таку поверхню наноситься методом широкоформатного друку. Існують як плоскі, так й об'ємні варіанти подібних виробів. Плоскі банери не мають внутрішнього підсвічування, але можуть освітлюватися зовнішніми прожекторами. Банер backlit (не перешкоджує проходженню світла) використовується для виготовлення вивісок у вигляді світлових коробів.
 • объемные символы, вывескиБагаторівневу рекламу з плоских та об'ємних елементів
  Об'єднання в одному виробі декількох технологічно різних варіантів вивісок - типовий прийом, який застосовується у виробництві яскравої неординарної реклами. Вивіска, що має опуклі та увігнуті площини, декорована гравіюванням, надрукованим зображенням, аплікацією, різноманітними світловими ефектами, зупинить на собі погляд і змусить довго і уважно її розглядати.
 • Динамічні вивіскиДинамічні вивіски
  Динамічна світлодіодна реклама з кожним днем завойовує все більшу й більшу популярність. Вона привертає увагу завдяки використанню кольорового контрасту, який виникає в результаті запрограмованого включення та виключення освітлювальних елементів різного кольору. Вивіску, що грає всіма кольорами спектра, безумовно, не тільки помітять, але й надовго запам'ятають.
 • виготовлення вивісокНесвітлові вивіски-щити з повнокольоровим друком і аплікацією із самоклеючої плівки.
  Текстова і графічна інформація друкується або вирізається на плотері, а потім наклеюється на щит.
 • виготовлення вивісокНесвітлові вивіски-щити з об'ємними символами.
  Букви і логотипи фрезеруються з пластика або інших матеріалів, після чого проходять додаткову обробку (при необхідності). Далі монтуються на щит спеціальними кріпленнями.

Для освітлення подібних вивісок використовуються зовнішні джерела - галогенові або світлодіодні прожектори. Вони закріплюються на відстані від вивіски-щита за допомогою спеціальних кронштейнів. Кількість прожекторів, а також їх потужність залежать від габаритів вивіски.

 • наружная рекламаНесвітлові інтер'єрні вивіски з акрилу (оргскла).
  Красиві таблички та логотипи з прозорого і кольорового акрилу для використання всередині приміщення.
 • наружная рекламаСвітлові вивіски-бокси з вініловою аплікацією і повнокольоровим друком
  Проста і доступна вивіска з підсвічуванням і зображенням, вирізаним із самоклеючої плівки або надрукованому на ній.
 • наружная рекламаСвітлові вивіски-бокси з об'ємними літерами.
  Дуже помітні, запам'ятовуються великими літерами і яскравим підсвічуванням. Світлові літери можуть бути розміщені як на світловому коробі, так і без нього. В останньому випадку кожна об'ємна буква, по суті, являє собою окремий фігурний лайтбокс.

Акриловий пластик - найпопулярніший матеріал для виробництва реклами, що має широку кольорову палітру і діапазон товщини від 0,55 мм до 50 мм. Для бюджетних варіантів вивісок використовується прозорий акрил, на який наноситься кольорова самоклеюча плівка.

Існує багато варіантів виготовлення такої продукції - літери зі світловою зовнішньою стороною, літери зі світловими бічними сторонами, фігурні багатошарові літери на світловому коробі, формовані символи і т.д.

Особливою популярністю користуються вивіски на магазин. Вивіска магазину являє собою конструкцію в об'ємному або плоскому виконанні і розташована, як правило, на фасаді, поруч зі входом в магазин. Сучасна вивіска для магазину виконує зазвичай дві функції, які складно відокремити одну від одної: це подача інформації і реклама. По суті, вивіска для магазину є візитною карткою магазина, допомагаючи відвідувачеві зрозуміти, що знаходиться всередині, не заходячи всередину. Як засіб реклами вивіска для магазину відноситься до категорії зовнішньої реклами і, перш за все, виконує іміджеву функцію.

Устаткування нашої компанії і професіоналізм фахівців дозволяє виконувати замовлення по виготовленню вивісок будь-якої складності.

 • наружная рекламаСвітлові вивіски з плоскорельєфними акриловими символами.
  У таких вивісок більш яскраво підсвічується не лицьова, а торцева частина букв. Нерідко використовуються в якості вивіски для магазину в торговому центрі. Для даного варіанту вивісок використовується молочний акрил з аплікацією із самоклеючої плівки, яка необхідна для надання лицьовій стороні символів необхідного кольору. Об'єм досягається за рахунок товщини матеріалу (акрилу).
 • наружная рекламаСвітлові вивіски з підсвічуванням «контражур».
  Виготовляються з непрозорого пластика з підсвіткою з тильного боку, створює неповторний, чарівний ефект. Для створення ефекту «контражур» найчастіше використовують неонові трубки, світлодіодні стрічки, дюралайт (гнучкі світлові шнури зі світлодіодами і мінілампочками). Колір «контражуру» може бути дуже різним.
 • наружная рекламаВивіски з композиту з фрезерованими (вирізаними) світловими символами.
  Символи на такій вивісці здаються трохи втиснутими в лицьову поверхню. Такий ефект пояснюється технологією виготовлення: під вирізи в композиті підкладається світлорозсіювальний акрил, який розташовується на рівень нижче АКП. Дуже демократичний по ціновій політиці вид світлових вивісок. Це досягається за рахунок невеликої витрати світлорозсіюючого пластика. Проте, завдяки технології, виглядає ефектно і незвично.
 • наружная рекламаФасадні та інтер'єрні вивіски з гравіюванням, перфорацією,
  гнутими акриловими деталями, об'ємними елементами з пінопласту та інших матеріалів.
 • наружная рекламаФрезеровані (2D і 3D) несвітлові вивіски з дерева.
  Додатково на вивіску може наноситися лазерне гравіювання.

Один з варіантів динамічного освітлення вивісок, виконаного нашими фахівцями.