13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

У нас Ви можете замовити виготовлення рекламних табличок з усіх видів матеріалів. Сучасні технології. Оптимальне співвідношення "ціна-якість"

Табличка - інформаційний носій, що містить рекламне звернення в прямій, або завуальованій формі. Адже якщо розібратися, то навіть звичайна стрілка-покажчик - це запрошення відвідати ту, чи іншу установу. Вона повинна бути продумана, як з точки зору дизайну, так і з точки зору виготовлення. Представницькі таблички із зазначенням ПІБ посадової особи в залежності від того, як вони виконані, можуть розташувати або, навпаки, створити негативне, упереджене ставлення до пов'язаної з ними особистості. Виважена кольорова гамма, правильне розміщення тексту, декоративні елементи плюс сучасні технології виготовлення (гравірування, фрезерування, підсвічування світлодіодами і т.д.) здатні при необхідності зробити звичайну табличку з написами не просто виключно інформативною, а й справжнім витвором мистецтва, що підкреслює статус її власника ,

Наша компанія виготовляє фасадні, настільні, адресні, навігаційні, представницькі таблички, таблички на двері, таблички - інтер'єрні вивіски з наступних матеріалів:

 • наружная рекламаТаблички з композиту та м'яких металів (алюмінію, міді, латуні).
  Написи на табличках наносяться лазерним гравером або вирізаються безпосередньо з даного виду матеріалів. Композитний пластик - дуже популярний матеріал для рекламних виробів, в тому числі і для табличок з написами. Зовні він може не відрізнятися від металу і імітувати срібло, золото, бронзу. Існують також композити з покриттям «під дерево», «камінь», та інші дорогі натуральні матеріали. У нашій компанії Ви можете замовити табличку з гравіюванням, накладними або прорізними символами з АКП найсучаснішого дизайну.
 • наружная рекламаТаблички з прозорого і кольорового акрилу.
  Прозорий акрил, як правило, використовується в табличці в якості фону основного зображення, хоча нерідко для цього застосовують і кольорове оргскло. Далі можливі кілька варіантів: гравірування по акрилу, аплікація з самоклеючої плівки, плоскорельєфні або псевдооб'ємні символи з різних матеріалів, а також поєднання всіх видів оформлення в одній композиції.
 • наружная рекламаТаблички з ПВХ
  досить поширений і доступний матеріал для такої продукції. ПВХ — один з найбільш недорогих матеріалів, особливо популярний, коли мова йде про таблички або несвітлові щити. Може використовуватися не тільки в якості фону таблички, але і для виготовлення аплікації з об'ємних літер.
 • наружная рекламаТаблички зі стиродуру
  (екструдованого пінополістиролу). Дуже прості і недорогі таблички з твердою підложкою і пінопластовими символами.
 • наружная рекламаТаблички з дерева, фанери.
  Виготовляються із застосуванням механічного фрезерування і лазерного гравіювання. Оскільки дерево — це натуральний матеріал, всі вироби з нього апріорі викликають прихильність і позитивні емоції. Як сама по собі, так і її похідні (фанера, МДФ і т.д.), деревина різних порід активно використовується в рекламі для того, щоб підкреслити екологічність того чи іншого об'єкта, його близькість до природи, її краси, традицій наших предків. Ми виготовляємо з деревних матеріалів широкий асортимент рекламних виробів, в тому числі і таблички з написами, вигравіюваними фотографіями тощо
 • наружная рекламаТаблички зі шкіри
  Оригінальні вироби з лазерним гравіюванням на штучній і натуральній шкірі.