13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

У нашій компанії Ви можете замовити виготовлення хард-постерів — ростових фігур по Найнижчим цінами в Києві.

Хард-постер — це переносний фігурний (вирізаний по контурах зображення) рекламний щит на опорній нозі. На такому щиті може бути розміщена фотографія або малюнок будь-якого об'єкта.

Найчастіше ці об'єкти показуються в повний зріст, хард-постери ще називають ростовими фігурами. Ростові фігури — модний, притягуючий до себе увагу рекламний носій, здатний значно підвищити продажі. Матеріали, що використовуються для виготовлення — ПВХ, пінокартон, гофрокартон, композит, пінопласт, самоклеючий папір або плівка тощо. Вибір матеріалу залежить від місця розміщення і габаритів самого хард-постера: в приміщенні або на вулиці, на підлозі або на столі, вище або нижче 1,8 м і т.д.

Розрізняють одно- (повноцінно використовується тільки одна сторона), дво- і багатосторонні ростові фігури. На поверхні ростової фігури можуть бути передбачені місця для розміщення інших рекламних матеріалів (кишені, полки для флаєрів, знижкових карт і т.д.).

Виходячи з цілей тієї чи іншої рекламної кампанії, фахівці з Ozar розроблять унікальний дизайн, і виготовлять з найоптимальніших матеріалів оригінальні ростові фігури з нанесеним на них якісним, барвистим зображенням.

За призначенням, хард-постери, виготовлені фахівцями нашої компанії, умовно поділяються на такі категорії

 • наружная рекламаростові фігури для просування товарів
  Такі хард-постери, перш за все, необхідні для того, щоб в яскравій візуальній формі донести до потенційного клієнта рекламне звернення, зробити його таким, що запам'ятовується.
 • наружная рекламаростові фігури-декорації для оформлення торгових і офісних площ
  Ростові фігури знайшли своє гідне місце в інтер'єрі офісів і магазинів. Вони можуть бути використані для зонування простору, в якості навігаційних вказівників, а також як тематичний пересувний декор.
 • наружная рекламаростові фігури для фотосесій
  Фотостенд з отворами для обличчя, рук та ніг — напевно, найдавніше застосування хард-постерів. Але і в сучасному світі для створення кумедних фотознімків нерідко використовують ростові фігури. У цьому випадку вони називаються «тантамарески». Ростові фігури для фотосесій можуть і не мати отворів, а виступати в якості додаткових елементів композиції.
 • наружная рекламаростові фігури для оформлення свят
  По суті, всі габаритні об'ємні святкові декорації з опорою — це ростові фігури. Такі декорації є обов'язковим атрибутом будь-якого свята в торгово-розважальному центрі, або іншому комерційному комплексі. Вартість їх не висока, а виглядають вони ефектно і вражаюче.