13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

Пластики, які ми обробляємо на лазерному верстаті - акрил, ПЕТ, двошаровий пластик. ПВХ, композит і інші види пластиків ріжемо на фрезерному обладнанні

З блискавичними темпами популяризації пластика виникло безліч його видів, з різними властивостями і особливостями.

На лазерному обладнанні ми обробляємо такі види пластиків:

 • акрил (в тому числі і дзеркальний);
 • ПЕТ (поліетилентерефталат);
 • двошаровий пластик (АБС-пластик).

Все они отлично поддаются лазерной порезке. 

Екструдований акрил, завдяки низькій теплопровідності, дозволяє домогтися виняткової якості зрізу. Акрил або оргскло - твердий термопластичний матюкав, що не має кольору, або пофарбований спеціальними барвниками. Він досить легкий, але досить міцний, в 2 рази легше звичайного скла, і в 5 разів міцніше. Це екологічно чистий матеріал, його застосування абсолютно безпечно. Акрил стійкий до погодних коливань температури і механічних впливів, при цьому досить просто обробляється. Акрил грунтовно увійшов в наше життя, і ми вже не уявляємо собі багато звичні речі, зробленими не з нього. Цей вид пластику - і по експлуатаційним, і по естетичних властивостях - в якості основного матеріалу застосовується в багатьох сферах людської діяльності.

 • В процесі виготовлення виробів для торгівлі, реклами і промоушен наша компанія здійснює порізку на лазерному обладнанні кольорового, прозорого і дзеркального акрилу товщиною до 20 мм:
 • Для продукції цього типу ми також обробляємо двошаровий пластик товщиною 1,5 мм з подальшим гравіюванням.

Найбільш поширені вироби, що виготовляються з застосуванням лазерного різання акрилу:

 • наружная рекламасвітлові і несвітлові логотипи, вивіски, таблички
 • наружная рекламадеталі для виготовлення POS і POP матеріалів: Цінникоутримувачів, менюхолдерів, лотків, буклетниць, кишень та ін .;
  деталі для виготовлення торгового обладнання: вітрин, накопичувачів, підставок для різних товарів, лотків і ємностей;
  деталі для виготовлення прозорих урн для голосування та збору пожертвувань, лототронів, всіляких скриньок.
 • наружная рекламарізні огорожі: прозорі захисні екрани для обладнання, захисту сканера касових боксів.
 • наружная рекламадекоративні панелі;
  колажі та фігури, настінний декор з акрилу
 • наружная рекламаВже сама по собі назву цього пластика говорить про те, що він складається з 2-х кольорів: нижнього фонового шару і верхнього, призначеного для гравіювання. Але перш ніж гравірувати двошаровий пластик, а зробити це можна тільки на лазерному обладнанні, безумовно, його необхідно порізати.
 • наружная рекламаДвошаровий пластик надає невичерпні можливості для фантазії, яку можна без проблем втілити в життя за допомогою всього лише двох простих операцій: лазерної порізки і гравіювання. Гардеробні номерки, бейджі, вивіски, таблички, багато видів рекламно-сувенірної продукції - все це ми виготовляємо на новітньому лазерному обладнанні в найкоротші терміни.
 • наружная рекламаПЕТ - прозорий пластик, створений на основі поліефіру. У зв'язку з низькою вартістю, хорошою гнучкістю і міцністю, вироби з ПЕТ дуже затребувані на діловому ринку. Як правило, ПЕТ використовують для трафаретів, викрійок, лекал, упаковки і т.п. Відмінний матеріал для багатьох видів друку. Має товщину від 0,2 до 0,8 мм.

Не так давно на ринку пластикових матеріалів з'явилася цікава альтернатива акрилу – двошаровий пластик.

Двошаровий пластик надає невичерпні можливості для фантазії, яку можна без проблем втілити в життя за допомогою всього лише двох простих операцій: лазерної порізки і гравіювання. Гардеробні номерки, бейджі, вивіски, таблички, багато видів рекламно-сувенірної продукції - все це ми виготовляємо на новітньому лазерному обладнанні в найкоротші терміни.

На лазерному обладнанні ми обробляємо і інші види пластиків. ПЕТ зовні нагадує акрил, але має дещо іншими властивостями і відповідно, відрізняється сферою застосування.

В даному розділі були описані основні види пластиків, порізку яких наші фахівці, як правило, здійснюють на лазерному обладнанні. Інші види пластиків (ПВХ, композит і т.п.) ми обробляємо на сучасному фрезерному обладнанні з ЧПУ.

Наша лазерна установка

У своїй роботі ми використовуємо універсальний лазерний гравер, ширина робочого поля якого становить 1600 мм. Довжина, оброблюваного матеріалу практично не обмежена, що відкриває великі можливості для наших клієнтів. Це одна з найбільш габаритних лазерних установок, які застосовуються в даному сегменті ринку.