13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

Виробляємо всі види POS і POP матеріалів із пластику.Розробляємо дизайн рекламної продукції з урахуванням Ваших побажань

Рекламні POS і POP матеріали добре сприяють просуванню товару, несуть покупцеві інформацію про товар, переваги перед конкурентами, новинки і багато іншого. Користь від таких рекламних речей важко переоцінити.

POSM - дуже популярний і затребуваний вид рекламної продукції. Назва походить від англійського виразу point of sales materials — матеріали для оформлення точок продажів.

наружная реклама

Перевага цієї рекламної продукції полягає в тому, що вона привертає увагу покупців і мотивує здійснювати покупки безпосередньо в місцях продажів. POSM - дуже дієвий і ефективний вид реклами, адже часовий відрізок між впливом реклами на споживача і його рішенням зробити покупку вкрай малий.

Крім того, POSM дозволяють виділити Ваш бренд серед конкурентів. Зараз так багато різної продукції представлено в магазинах, що деколи складно зорієнтуватися у всьому різноманітті товарів і вибрати потрібне. Виділення товарів за допомогою POSM дозволить Вашій продукції не загубиться в магазині серед конкурентів і споживач зверне на неї свою увагу. Якісно зроблені, помітні, креативні POS матеріали не залишаться непоміченими!

Ви можете замовити у наших менеджерів прорахунок, розробку дизайну, і виготовлення будь-яких цікавлять Вас рекламних виробів. А ми, в свою чергу, подбаємо про швидке виконання замовлення. Додатково, Ви можете замовити у нас плоттерну порізку самоклеючої плівки, яку ми можемо нанести на Ваші рекламні матеріали.

Основні види POS і POP продукції, які ми виробляємо:

 • наружная рекламаРекламні стійки.
  Допомагають щільно зосередити товар в одному місці, що дозволяє ознайомитися з асортиментом при першому ж погляді. Стійки мають досить велику площу для розміщення фірмової символіки та рекламних слоганів.
   
 • наружная рекламаІнші підставки з оргскла.
  Ми виробляємо акрилові підставки для товарів і поліграфічних матеріалів: візиток, буклетів, книг, журналів, ручок, портативної цифрової техніки і багато чого іншого. Всі підставки виготовляються з прозорого або кольорового акрилу методом лазерного різання.
 • наружная рекламаПідставки під візитки
  — від найпростіших, зроблених з прямокутного шматка акрилу, до іміджевих, стилізованих під фірмові кольори. Недорогі і практичні підставки допоможуть утримувати Ваші візитні картки в порядку, і завжди на видному місці.
   
 • наружная рекламаЛототрони з акрилу.
  Незамінна річ при проведенні промоакцій, розіграшів, корпоративних вечірок та інших масових заходів. Ми виготовляємо лототрони потрібних Вам розмірів на замовлення, з урахуванням всіх Ваших побажань. Додатково, барабан і окремі деталі можуть бути виготовлені з акрилу різних кольорів, або ж декоровані самоклеючою плівкою
 • наружная рекламаМенюхолдери для ресторанів та кафе.