13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески 13 ua вывески

Roshen — комплексне оформлення вхідної групи фірмового магазину

Серед інших відомих компаній, які довірили Ozar (13.ua) виготовлення рекламної продукції, особливе місце займає компанія «Roshen». Як відомо, у даного замовника максимально високі вимоги до всіх підрядників, оскільки мова йде про репутацію бренду, який необхідно тримати на належній висоті, в тому числі й за рахунок зовнішньої реклами. Всі вивіски фірмових магазинів «Roshen» відрізняються яскравим, незабутнім дизайном, високою якістю виконання та нерідко є орієнтиром для городян при поясненні, як пройти до того чи іншого місця. Вони повинні бути виконані в корпоративних кольорах, в повній відповідності з усіма вимогами фірмового стилю.

Нашим фахівцям потрібно було знайти рішення для комплексного завдання — оформити вхідну групу магазину «Roshen» по вулиці Велика Житомирська, 40. Це завдання складалося з наступних етапів:

 • Виготовлення вивіски загальною довжиною 31 м з об'ємними накладними світловими символами (вивіска має складну геометричну форму з радіусними елементами)
 • Обшивка фасаду магазину алюмо-композитними панелями, створення декору фасаду у вигляді пілонів з АКП та піддашка над входом
 • Виготовлення відбувалося за наданим проектом, який, тим не менш, не міг врахувати всіх нюансів, визначених нашими фахівцями безпосередньо на місці встановлення:

  • При проведенні вимірів були зроблені уточнення и внесені виправлення в проект
  • Оскільки магазин знаходиться в історичній будівлі в центрі нашого міста, були розроблені унікальні технології надійного монтажу всіх конструкцій, що не завдають шкідливого впливу будинку
  • Необхідність збереження цілісності архітектурного вигляду вплинула також і на вибір матеріалів
  • Зовнішні умови монтажу – жвавий рух, як в пішохідній, так і в проїжджій частини вулиці, якому не повинні заважати роботи по встановленню реклами.

  Ці, та інші фактори були враховані при виготовленні та монтажі зовнішньої реклами магазину «Roshen» по вулиці Велика Житомирська, 40 та повністю виправдали очікування замовника. Ми виконали всі роботи якісно, у встановлені терміни, та отримали саме той результат, на який розраховували.

  Вхідна група магазину «Roshen», оформлена фахівцями компанії Ozar (13.ua), однаково яскраво приваблює відвідувачів, як у денний, так и в вечірній час доби. Вона стала справжньою прикрасою будинку, не вступаючи у протиріччя з його архітектурним виглядом.